RuyaTabirleri.com

Rüyada Sela Duymak

Rüyada sela duymak, her yönden hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi büyük başarılar kazanır ve maddi sıkıntıları biter. Rüyasında sela sesi duyan yakın zamanda çok âşık olacağı birisi ile karşılaşır belki de evlenir. Bu rüya makamda yükselmeye, mertebesinin büyük olmasına, insanların takdiri kazanmaya, şan ve şöhret sahibi olmaya işarettir. Bu rüya dünyada yaşanılacak mutluluk ve huzurdur. Bu rüyayı gören sıkıntılarından kurtulur. Feraha ermektir, mutlu olmaktır, refaha ermektir. Bolluk ve berekettir, nimetlere kavuşmaktır. Sela sesi duyan kişi zorluklarından kurtulur. Bütün bu zorlukları aşarak feraha kavuşur.

Rüyada Sela Verildiğini Görmek

Bu rüya da oldukça hayırlıdır. Kısa zamanda çıkacak kısmet, tez zamanda ulaşılacak müjdeli haberdir. Yine bu rüyayı gören sevdiğine kavuşur. Mutluluk, ferah ve rahatlıktır. Bu rüya ticaret yapanlar için hayırlı kazançlardır. İş yaşamında mutlu olmak, maddi sıkıntılardan kurtulmak, yeni atılımlardan bulunmak ve başarılı olmak, ileride olumlu sonuç getirecek planlar, sıkıntıdan sonra feraha ermek, her yönden kazançlı bir döneme girmektir.

Rüyada Ezan Sesi Duyduğunu Görmek

Rüyada ezan sesi duyan ahlaklı, bilgili ve terbiyeli bir insandır. Bu rüya güzel ahlaka işaret eder. Bu rüyayı gören güzel bir ömre kavuşur. Hayat boyu mutlu olur. Feraha ereceği ve rahat edeceği bir döneme girer. Ezan sesi duyan kişi her türlü işinde başarıya ulaşır. İş yaşamında zirveye çıkar. Çalışma hayatında güzel teklifler alır ve değerlendirir. Makam ve mevki sahibi olur. Maddi zorluklar yaşamadan yaşamını sürdürür. Bu rüya insanlara yardım etmeye, güzel karaktere, huyun güzelliğine de yorulmaktadır.

Rüyada Ezan Okuyan Kişiyi Görmek

Bu rüya gören kişiye her zaman destek olacak iyi yürekli ve ahlaklı bir kişidir. Doğru yolda bulunan mümin, öğüt veren hayırlı bir adam, kişiyi zorluklardan feraha erdirecek güçlü bir insandır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,