RuyaTabirleri.com

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak

Rüyada sela okunduğunu duymak, çok yüksek mevkilere geleceğinize, memuriyet hayatında ise yüksek makama ve koltuğa sahip olunacağına işaret eder. Kişinin emir verecek bir konuma geleceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine delalet eder. Kişinin rüyasında sela okunduğunu duyması hayırlı işlerle uğraşacağına ve kalan ömrü boyunca Allah yolunda ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sela Verildiğini Duymak

Rüyada sela verildiğini duymak, kişinin alacağı müjdeli haberlere ve karşısına çıkacak hayırlı kısmetlere yorumlanır. Rüyada sela verildiğini duyan rüya sahibi, sıkıntılarından tez zamanda kurtularak rahat günlere ve kişinin iş anlamında hemen hemen her yönden başarılı olacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ezan Okunduğunu Duymak

Rüyada ezan okunduğunu duymak, her yönü ile hayırlara yorulur. Ticari hayatında kişinin büyük başarılara imza atacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, çalışmıyorsa istediği gibi bir iş sahibi olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada ezan okunduğunu duymak, kişinin hayatının geri kalan kısmında sürekli olarak Allah için ibadet edeceğine ve iyi bir mümin olacağına delalet eder.

Rüyada Sela Okuyan Kişi Görmek

Rüyada sela okuyan hoca görmek, rüya sahibi kişinin öldükten sonra cennete gideceğine işaret eder. Rüyada görülen hoca temiz yüzlü ve temiz kıyafetli bir hocaysa, alınacak sevindirici haberlere, kısmeti kapalı olan kişiler için kısmetinin açılacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine delalettir. Bu rüya genel olarak sıkıntıda olan kişilerin muratlarına ereceklerine ve ettikleri duaların kabul olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Sela Dinlemek

Rüyada dinlenen sela, rüya sahibinin hayatına girecek olan temiz ve iyi niyetli bir kişiye işaret olarak yorumlanır. Kişinin kısmetinin açılacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine delalet eder. Evli kişiler için ise bu rüya, evlilikte yaşanan sıkıntıların son bulacağına ve hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak İle İlgili Rüyalar;

 1. sebile (16 Kasım 2016 saat: 07:36)

  Rüyamda tanıdığım birinin olduğunu ve sela okunması gerektiğini söylüyorlar.osoyleyen kişiyle cağmiye gidiyoruz ve minareye çıkarak selaokumaya başlıyo bende okuyan kişinin yanında onu dinliyorum daha sonrada kotkup oradan koşarak uzaklaşıyorum

 2. Bilge (11 Kasım 2016 saat: 05:49)

  Rüyamda annemin beni odamda o yatağımda ben yerde oturuyorum annem sacımı yıkıyor halı var ben giyiniğim sacımı yeni yaptırmıştım annemin yıkamasını anlamadım haşere bulastı dedim sonra mantıksız geldi rüyadayım sanırım dedim gözlerimi acmaya calıştım yüzü kuyun yatmıştım kafamda bir el hissettim anne elini cekermisin dedim el cekmedi bende elimle eli yitmeye calışıcaktım cok zordu haraket edemiyordum sonunda eli cektim sela veriliyirdu yada ezan rüyanın devam ettiğinin farkettim sela veya ezan devam ediyordu ölücekmişim gibi geldi gözlerimi acmaya calışırken ağliyordum ölmek istemiyorum diye sonunda gözlerimi actım ,uyandım .

 3. Aysel (20 Ocak 2016 saat: 09:04)

  Ruyamda sela verildiğini duydum yanimda amcamin oğlu ve esi nesrin vardi imam selayi bitirdi amcamin oglu bana imam hakkinda konusuyo dedi bende Allah goruyo dedim imam cok değerli nesrin bi insan dedi kimin oldugunu siykedi ama duyamadim orasini ruyamda sinra uyandim sabah ezani okunuyodu neye işaret anlami ne korktum acikcasi.

 4. selen (03 Eylül 2015 saat: 14:27)

  Rüyamda eski sevgilimin selası okunuyor. Sela gece okunuyor ve ben evimizin balkonunda dinleyip ismi duyunca ağlıyorum.Öldüğüne inanamayıp doğru olamaz diyorum.Selayı veren hoca eski sevgilimin lakabını söylüyor. Uyandıgımda ise sabah ezanı okunuyordu

 5. Ayşe Sema yücel (29 Temmuz 2015 saat: 13:19)

  Rüyamda bir su kenarında oturuken birden sela veriliyor ve sonunda 3 yaşındaki torunumun öldüğü anons ediliyor koşarak evin yanına geldiğimde bir arabanın camlı olan bağajında yattığını görüyorum ve açıp kucağıma aldığımda gözlerini açıyor.oğlumla gelinim perişan ve gelinim çok ağlıyor ve bir şey yapmadım düşünce üstüne bastım diye ağlıyor.Çok etkilendim ve ter içinde uyandım Allah hayırlara vesile etsin.

 6. Yalcin mustu (17 Haziran 2015 saat: 22:58)

  Ruyamda kendimi denizde gordum bogulmak uzereyken dalga beni kiyiya atti tek basimaydim korkmustum sonra Sabah saat 7.30da sela verildiyini duydum ruyada hemen kalktim ise gec kalcaktim selayi duymasaydim selanin sadece essela tuvessela mualey bukadarini duydum

 7. cansu (06 Nisan 2015 saat: 00:09)

  Ruyada ölum anindaydim yengem abim ve üç tane dindar ogrenci kiz vardi gusul abdestim yoktu olumu bekliyodum kizlarin yardimiyla yikandim kefenimi giydim koyu maviydi abdestliydim azrail as ayak ucumdan bacagima kadar canimi aldi ben ve yengem fark ettik sonra bi ses hocanin selami okumayacagini kiz oldugum icin gerek duymadigini ogrendim kizdim kalktim caminin onune gittim hocayla tartistim adamin selasini okuyacagini ogrendim benim selam icinde not defterine not aldi hoca uyandim bende

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,