RuyaTabirleri.com

Rüyada Sela Okunması

Rüyada sela okunması, kişinin hoşuna gitmeyecek, üzüntü verecek bir haber almasına işaret eder Rüyada sela okunması aynı zamanda rüya sahibinin davranışlarının Allah katında kabul görmediğini, dinen caiz olmayan şekilde yaşam sürdüğünü ve kırıcı bir kimse olduğunu da gösterir. Sela okunması, rüya sahibi için zarar göreceği durumlara ve sözlere delalet eder.

Rüyada Sela Okuduğunu Görmek

Kişi kendisinin sela okuduğunu görürse kötü bir haber alır. Tanıdığı bir kimsenin cenazesi için sela okuduğunu görüyorsa ve ölen kişi iyi bir insansa bu durumda çok ciddi bir belayla uğraşmak zorunda kalır. Kötü bir kişinin ölümü ardından sela okuduğunu görmek ise, olumlu haberlere yorumlanır ve kişinin kendisine düşmanlık besleyen kişilere galip geleceğini de ifade eder.

Rüyada Sela Verildiğini Görmek

Yakın akrabalardan birinin vefatı ile ilgili bir habere yorumlanacağı gibi, kişinin uzun süredir süren sıkıntılarının da sonuna geldiğini ifade eder. Rüyada sela verildiğini duymak, ailedeki kimselerde hasta olan varsa o kişinin vefat edeceğine de işarettir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rahat bir hayata kavuşulacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına işaret eder. Ölüm haberi almak bütün olumsuzlukların, hastalıkların ve sıkıntıların tez vakitte dağılması ve yok olması anlamına da gelir ve rüya sahibine huzur verecek gelişmeleri tabir eder.

Rüyada Sela Okunması Psikolojik Yorumu

Ölüm korkusu yaşayan kişilerde görülen rüya, bir başka şekilde de kayıp korkusu yaşayanlar için geçerlidir. Yakınlarını kaybetmekten korkanların veya yakın zamanlarda sevdiği kişi veya kişileri kaybetmiş olanların rüyalarında sela okunduğunu görmesi veya duyması normal kabul edilir. Acı verici kayıplardan sonra kişilerin rüyalarında bu tip simgesel durumlar görmesi psikolojik açıdan olağan kabul edilir. Sela okunması aynı zamanda, hasta olan kişilerin de yaşadığı ölüm korkusuna tabir edilebilir. Kişi hayatının sona ermesinden ve ölmekten korktuğu zamanlarda böyle rüyalar görür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: