RuyaTabirleri.com

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek rüya sahibinin hayal dünyasının zenginliğine, yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder. Hatta rüyasında şelale gören kişinin gittiği ve geçtiği her yere bereket getiren kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi hem manevi olarak kalben ve fikren hem de maddi yönden zengindir.

Rüya sahibi için iyi bir iş adamı ve iyi bir yönetici olma kapasitesinin yüksek olduğu söylenir. Yani bu kişi ileride önemli bir holdingin önde gelen ve başarıları ile dikkat çekeceği yöneticilerinden biri olacaktır. Rüyada şelale gören kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.

Rüyada Şelaleye Bakmak

Rüya sahibinin uzun vadede gerçekleşeceği bir işi olacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin şimdi tohumlarını attığı bir işin ileride meyvelerini toplayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Rüya sahibi için gerek maddi gerek manevi yönden rahat edeceği günlere delalet eder. Rüya sahibi hem sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak hem de büyük bir bolluğun içine düşecektir.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüya sahibinin olunmaz gönül yaralarının kapanacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, çözümsüz gibi görünen ve kafasını yiyip bitiren sorunların çözüme kavuşacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına işaret eder.

Rüyada Irmak Görmek

Irmağın dibi görünecek kadar netse hayırlı şeylerin olacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına tabir edilir.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek

Rüya sahibinin hayallerine ve ideallerine çok yaklaştığına işaret eder. Ayrıca kişinin kısmetine kavuşmasına bir adım kaldığına yorulur.

Rüyada Irmak Taşması

Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceği kadar rahat ve bolluk içinde geçireceği bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şelale Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yeliz (07 Mayıs 2014 saat: 21:30)

  Merhabalar rüyamda erkek arkadaşımla bulusuyorduk ev bakalım diyor sonra bir arkadaşı ve ben gezmeye başladık
  Bir eve bakmaya gittik ev sahibi bize odalari gezdirdi evin 1 odası vardı birde banyosu. Banyosunda şelale ye benzer berrak su akıyordu.
  Erkek arkadaşım suya elini sokuyordu bende onu izliyordum uzaktan mutlu oluyodum rüyamda
  sonra evi tutuyordu ne anlama geliyor bu rüya cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

 2. muko (19 Nisan 2014 saat: 22:52)

  mrh.rüyamı yorumlarsanız sevinirim çok merak ediyorum.rüyamda ben annem,ablam ve beyaz kundağa sarılmış bir bebekle birlikte küçük bir tekneye biniyoruz.mavi bir denizin içindeyiz tekne sonderece süreatli denizde ilerliyor sonra karşımıza muhteşem bir şelale çıkıyor.şelalenin tam tepesine yaklaştık düşmeyi beklerken teknemiz şelalenin üzerinden uçarak yavaş yavaş aşağı iniyor ve ben dönüp şelaleye hayranlıkla bakıyorum sora karşımıza başka bi şelale daha çıkiyor ve uyanıyorum.lütfen yorumlayın şimdiden teşekürler

 3. yusuf (24 Şubat 2014 saat: 13:32)

  Dev bir şelalenin en üst kaynak devresinde yüzdüğümü gördüm. Benimle birlikte aynı zamanda yüzen birkaç kişi daha vardı. Lakin yüzenlerin yüzüne gaza benzeyen birşey sıkan kadın bide erkek vardı. Bu yüzümüze maske oluşturmuş gazdan kurtulmak için bulunduğumuz kaynak suyun altına dalmak gerekiyor. Bir süre nefessiz bekledikten sonra ya çıkarıyorsun kafanı suyun altından yani kurtuluyorsun ya da nefessiz kalıp ölüyorsun. Sıra tam bana gelecekti ki ben bu riski alamam dedim ve verdim kendimi akıntıya. Kaçtım,akıntı sonu fırlayarak atladım şelale boyu düşmedim. Havaya yükseldim ve sanki paraşütçüler gbi havadan yere çakılmamak için inecek müsait yer aradım gökte. Aslında şelalenin aktığı yerdeki suya atlayablirdim ama oradaki kayalıklara çarpmamak için süzülerek devam ettim. Devamında havuza atlayacaktım onu da kaçırdım. Ve en sonunda ağaçlık bölgeye yönelip ağaçlara takıla takıla yere indim. Birşeyim yoktu iyiydim. Kurtulduğum için arkadaslarımla sevincimi paylaştım, dedim bir gün tatil yaparım bugün de işe gitmem işte ne olacak gibisinden. Yani o şelalenin bulunduğu kaynak yeri aynı zamanda benim işimin bulunduğu yermiş onu anladım. Neyse hemen bi anahtarcı dükkanı aradım ve gittim dükkana, bana anahtar yapmasını istedim. İstediğim anahtar da yarın işe tekrar dönebilmem için bana lazım olan anahtar. Fakat anahtarı yapabilmek için kopyası lazımdı ve bi baktım yok. Ve ben şimdi napıcam, nasıl unuttum yaptırcağım anahtarı diye kendime sitemde bulundum. Anahtarcı da beni teselli etti, boşver kardeşim sonra getirirsin yaparız anahtarını, dedi. Ve rüya da burada sona erdi.

 4. zeynep (27 Ocak 2014 saat: 15:53)

  rüyamda kocaman bir şelale gördüm.ve çok kuvvetli bir şekilde akıyordu etraf çok kalabalıktı birçok tanıdık tanımadık insan vardı ve bazıları şelaleye atlayıp boğuluyodu geneldede çocuklar bende izliyordum.eski üst komşumuzun kızıda atlayıp dibe çöktü annesi ağlıyodu birçok insanda ağlıyodu ve ben bu rüyadan çok etkilendım kimse konuşmuyordu herkes şokta gibiydi şelalenin sesi çok gürültülüydü

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,