RuyaTabirleri.com

Rüyada Selam Görmek

Rüyada selam görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde yaşadığı sıkıntılı ve kötü durumları yakın bir zaman içinde atlatacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde büyük bir zenginliğe giden yolun kapısını açacağına alamet eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde kendisini çok güzel olayların ve gelişmelerin beklediğine, yapacağı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına ve sevdiği kişiler ile birlikte çok büyük başarı kazanacak işlere adım atacağına tabir edilir.

Rüyada Selam Vermek

Rüya sahibi ile uzun zaman önce tartışmış olduğu bir kişi arasındaki buzların erimeye başladığına, kırgınlıkların yerini barışa bıraktığına, sevilen kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçirileceğine, yakın zaman içinde daha önce görülmemiş bazı projeler gerçekleştirileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve daha mutlu günler görüleceğine delalet eder.

Rüyada Selam Vermemek

Rüyayı gören kişi ile rüyasında selam vermediği kişi arasında çok sıkıntılı durumların hatta tartışmaların meydana geleceğine, bu yüzden rüya sahibinin çok dikkat etmesi, bu rüyayı dikkate alarak hareket etmesi ve başına gelebilecek kötü olaylardan hem kendisini hem de sevdiklerini koruyabilmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Selam Almamak

Rüya sahibi ile çevresindeki kişiler arasında bazı tatsız durumların yaşanacağına, çok dikkat edilmesi ve daha soğukkanlı ve daha anlayışlı olunması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, geçmişteki bir olaya çok bağlı kaldığına ve bir türlü unutamadığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,