RuyaTabirleri.com

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek, hayır yapmaya ve hayır bulmaya, esenliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Ulu ya da alim bir kimse tarafından himaye edilmeye, korunmaya, onun tarafından doğru yolu bulmaya ve o yoldan ayrılmamaya tabir edilir. Sıkıntılardan, dertlerden ve üzüntülerden kurtulup hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, keyfe gelmeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi için her zaman el açıp dua eden, işi gücü rast gitsin diye Allah’a yalvaran bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak, dayanışmaya ve yardımlaşmaya, birlik, beraberlik içinde olmaya ve kenetlenmeye delalet eder. Zorluklara, sıkıntılara, dertlere, borçlara, kötülüklere, uğursuzluklara, belalı işlere ve belalı kişilere karşı tek bir vücut, tek bir kalp gibi kenetlenerek karşı durmaya işaret eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyada bir kişiden selam aldığını görmek, o kişiden gelecek hayra, iyiliğe, güzel söze ya da mutluluk verici bir habere tabir edilir. Bir kimse tarafından huzura kavuşmak, esenlik bulmak ve mutlu olmak için alınacak yardıma yorulur.

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek de selam almak tabirinin tam tersi şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin iyi niyetleri, güzel ve temiz düşünceleri ile atacağı bir adıma, bu adım sayesinde bir kimseyi kötülüklerden ve belalardan kurtaracağına, bu sayede herkesin sevgisini kazanıp, takdirini toplamaya delalet eder.

Rüyada Selam Vermemek

Rüyada selam vermemek, iyi şekilde değerlendirilmez, rüya sahibinin şeytanla hareket edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına tabir edilir.

Rüyada Selamün Aleyküm Demek

Rüyada selamünaleyküm demek tüm dertlerin biteceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, huzura ve esenliğe kavuşmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,