RuyaTabirleri.com

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek, hayır yapmaya ve hayır bulmaya, esenliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Ulu ya da alim bir kimse tarafından himaye edilmeye, korunmaya, onun tarafından doğru yolu bulmaya ve o yoldan ayrılmamaya tabir edilir. Sıkıntılardan, dertlerden ve üzüntülerden kurtulup hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, keyfe gelmeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi için her zaman el açıp dua eden, işi gücü rast gitsin diye Allah’a yalvaran bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak, dayanışmaya ve yardımlaşmaya, birlik, beraberlik içinde olmaya ve kenetlenmeye delalet eder. Zorluklara, sıkıntılara, dertlere, borçlara, kötülüklere, uğursuzluklara, belalı işlere ve belalı kişilere karşı tek bir vücut, tek bir kalp gibi kenetlenerek karşı durmaya işaret eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyada bir kişiden selam aldığını görmek, o kişiden gelecek hayra, iyiliğe, güzel söze ya da mutluluk verici bir habere tabir edilir. Bir kimse tarafından huzura kavuşmak, esenlik bulmak ve mutlu olmak için alınacak yardıma yorulur.

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek de selam almak tabirinin tam tersi şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin iyi niyetleri, güzel ve temiz düşünceleri ile atacağı bir adıma, bu adım sayesinde bir kimseyi kötülüklerden ve belalardan kurtaracağına, bu sayede herkesin sevgisini kazanıp, takdirini toplamaya delalet eder.

Rüyada Selam Vermemek

Rüyada selam vermemek, iyi şekilde değerlendirilmez, rüya sahibinin şeytanla hareket edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına tabir edilir.

Rüyada Selamün Aleyküm Demek

Rüyada selamünaleyküm demek tüm dertlerin biteceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, huzura ve esenliğe kavuşmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Selam Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. ahmet Mavzer (17 Ekim 2015 saat: 22:48)

  Rüyamda, deniz kenarında dururken beyazlar içinde bir genç adam SELAMÜNALEYKÜM diye seslenip selam veriyor. Bende sesli olarak ALEYKÜMSELAM diye selamını alıyorum adam gülümseyerek uzaklaşıyor. Ancak, deniz kenarı bildiğim bir yer önceleri bozuk ve bakımsızdı genç adam selamı verdikten bende selamı aldıktan sonra gülümseyerek uzaklaşırken o bozuk bakımsız yollar tamamen düzeliyor eşsiz güzellikte bir sahil yolu oluyor Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

 2. Ismail (02 Eylül 2015 saat: 02:43)

  Son siralar esimin bana bahsetigi gibi sag elimi havada tutugumu ve bi süre havada tutugumu söyler.
  Birisine selam veriyor gibisinden oldugunu söLüOrdu.
  Yanliz dün rüyamda birisinle selamlasmak istedim ve el almayi bekledigim sira esim kolumu indirdi ve o an anladimki herseferinde selam veriyorum.

 3. rabia (20 Nisan 2015 saat: 05:04)

  5 10 dakikalık gözlerimi kapattım uyudum ama bilincim açık ama rüyada gibiyim bi odadayım iki kanape var birinde ben uyuyorum diğerinde kardeşim ben o an nefes alamıyorum boğuluyorum kardeşime seslenmeye çalışıyorum seslenemiyorum sesim çıkmıyo bilincim açık uyanmaya calışıyorum gözlerimi açmaya çalışıyorum olmuyo kendi kendime neden uyanamıyorum diye soruyorum o anda sol bacağım fena halde titriyodu ve o anda dualar falan okumaya çalısıyorum salavat getiyorum sonra bi ses duydum bıraz kalın kulagıma selamın aleyküm rabia dedi selamı aldım galiba tam hatırlamıyorum sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,