RuyaTabirleri.com

Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak, rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır. Rüya sahibinin ayrı düştüklerine kavuşacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, bu kararından hiç pişman olmayacağına bilakis gönül ferahlığına ulaşarak daha rahat, huzurlu, keyifli ve mutlu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Selamlaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda selamlaştığı kişi ile samimiyeti ilerleteceğine, daha iyi anlaşır olacağına, daha fazla yakınlaşacağına ve iyi geçim içinde olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde hayırlı insanlar olacak, kişi onlarla dayanışma, birlik ve bütünlük içinde kalacak bu sayede yaşama karşı daha güçlü olacak demektir.

Rüyada Selam Vermek

Rüyayı gören kişinin, rüyasına giren ve selam verdiğini gören kişi ile bir araya geleceğine, aralarında bir musibet varsa onu bitirme kararı alarak birbirlerine sarılacaklarına eğer zaten iyi geçim halindelerse aralarındaki muhabbeti ilerleteceklerine ve daha sıkı dostluk kuracaklarına işaret eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyayı gören kişinin kendisine uykusunda selam verdiği kimse ile arasındaki buzları eriteceğine, tabiri caizse öpüşüp koklaşacaklarına, bundan sonra bir daha hiç ayrılmayacaklarına, kötü gün dostları haline geleceklerine, birbirlerini koruyup kollayacaklarına, kötülüklerden, kazalardan, belalardan ve kem gözlerden de sakınacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyayı gören kişinin kocaman bir kalbi ve hep iyi niyetleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresine karşı yardımsever, güler yüzlü, anlayışlı ve hoş sohbet kimse olduğuna bundan ötürü hep iyi anıldığına ve çevresindeki insanlar tarafında sevgi ve saygı gördüğüne tabir edilir.

Rüyada Sarılmak

Rüyayı gören kişinin yumuşak başlı, alçakgönüllü, saygılı, iman ve merhamet sahibi, ahlaklı ve olgun kişi olduğuna yorulur. Rüya sahibi herkesin iyi şekilde andığı ve arkadaşlık etmeyi istediği kişi demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Selamlaşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Canan (31 Temmuz 2015 saat: 11:04)

    Ruyamda hoslandigim erkek bana selamun aleykum dedi bende bisey diyemedim sasiridim cunku cok…kendisi tum herkese cok iyi esprili herkesle selamlasan birisi biz 6 ay oldu buraya tasinali ama bana karsi oyle degil..yanimdan gectikten sonra kafasini cevirip bana bakiyor surekki benimde kafam onun konusunda karmasik ruyamdada cok net bisekilde selamin aleykum dedi bende sasirdim

  2. özge (26 Temmuz 2015 saat: 09:43)

    Büyük bir binadayız,yanımda bir bayan arkadaşım daha muhtemelen yemekten sonra sigara içecek yer arıyoruz,her yer tadilatta, asansör yukarı çıkıyor biz biz aşağıdayız çağırıyoruz ama gelmiyor,beklemekten vazgeçip merdivenlere koşuyoruz,sekizinci kata falan geliyoruz merdivenden inenler var,kapalıyken kadınlar sakallı adamlar,kadınlar benimle selamlaşmaya başlıyor salavatlaşıyorum herkesle tek tek

  3. Nilüfer (04 Nisan 2015 saat: 01:55)

    selamlar.ruyamda avuç içi kadr bebeğimiz var ama ben doğurmadım ama bana emanet.çok dikkatli yatırıyor ve ilgileniyorum.bir yandan da odanın içlnde ili küçük kaplan yavrusu var bana zarar vrmemeleri için eşim beni koruyo ve bana sadece esniyorlar,diğer yanda iki tane düz sülük göruyorum eşim onları bebeğe zarar vercek diye uzaklaştırıyor.bucarada biri bebeğe slm veriyo bebek uyuyo ama kalkıp selamı alıo bide elindentesbih var .ikiz 4-5 yaşlarında kız çocukları ve annleri görümüyo .hayırlısı olsun teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,