RuyaTabirleri.com

Rüyada Semazen Görmek

Rüyada semazen görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işten dolayı çok büyük üzüntüler yaşadığına, çok fazla stres çektiğine, beslenmesini ve sağlığının kötüleşmesi de eklenince çok büyük sorunların ortaya çıkacağına, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine ve bu hastalıktan ötürü çok büyük maddi ve manevi zarar görebileceğime alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında tanıdığı bazı kişiler tarafından kendisine getirilen haram bir maldan ötürü çok büyük bir stres ve üzüntü yaşadığına ve bu üzüntüden ancak elindeki maldan kurtulduğu zaman kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Semazen Gibi Dönmek

İş hayatında çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, verdiği kararlardan hatalı da olsa dönmeyeceğine, bu yüzden aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, iş konusunda çok daha dikkatli ve açık olunması gerektiğine ve dikkat edilirse eğer bu şekilde bir sonlanacağına rivayet eder.

Rüyada Semazen Olmak

Rüya sahibinin, iş hayatındaki sorunlardan, yaşadığı stresten, çok büyük sorunlar yaşayacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında biraz dinlenilirse daha iyi durumların ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Semazen Kıyafeti Görmek

Çok büyük kazançlar elde edileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına bu sayede daha huzurlu bir insan olacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağına işaret eder.                                                                                                 

Rüyada Semazen Resmi Görmek

Rüya sahibinin, gün geçtikçe daha büyük bir özgüvene sahip olacağına, bu sayede adımlarını daha sağlam atacağına, bulunduğu yeri kaybetmemek için çok titiz davranacağına ve bu yüzden iş hayatında kendisine yarayacak herşeyi teker teker öğreneceğine ve böylece her işin başında kendisine ait herhangi bir üstünlüğü ortaya çıkaracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Semazen Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sezgin (02 Aralık 2014 saat: 19:00)

    Bî mekandayiz arkadasimla Ben varim bianda ònûmden genç bi cocuk geçiyo semazen geçerken bana bakiyo allahim in§Allah nasip olur bana diyorum

  2. NİLAY (06 Kasım 2014 saat: 09:05)

    RÜYAMDA İŞ YERİMDE YAPILAN BİR GÖSTERIDE KEFENE BENZER UZUN DUZ BIR SEMAZEN KIYAFETI GIYEREK YARISMAYA KATILIYORUM EŞİMLE O DA GIYIYOR.VE DONMEYE BASLIYORUZ SONRA YARIDA KESIYORUZ DIYORUZ KI INSANLAR TUHAF KARSILAYACAK BIZIM GIRMEMIZI DIYEREK SALONU TERK EDIYORUZ. TIYATROL BIR GÖSTERIYMIS BU. GÖSSTERIYI YAPAN KADIN BENI BULUYOR VE INANILMAZ BASARILISIN LUTFEN DEVAM EDIN DIYE IKNA ETMEYE CALISIYOR. TABI KADINLA ISYERI PATRONUM BIRLIKTE GIRIYORLAR ICERI İŞ YERI PATRONUM YORUM YAPMIYOR SADECE BENIM MESLEGIM BASKA BIRŞEYKEN NEDEN BÖYLE BIR GÖSTERIYE KATILDIGIMI ANLAMAYA CALSIYOR ÇOK GARİPTİ. KENDIMI BEMBEYAZ VE COK GUZEL GÖRDUM. YAĞMUR YAĞIYORDU DIYORDUM KI BU YAĞMURDA BEYAZ GIYILMEZ AMA GIYDIM.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,