RuyaTabirleri.com

Rüyada Şempanze Görmek

Rüyada şempanze görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı bir hataya rağmen o hatayı yaparken attığı adımın doğru olduğuna ısrar ettiğine, bu yüzden bir türlü yaşanan sıkıntının ve sorunun sebebini bulamadığına, eğer doğru bir sonuca ulaşmak istiyorsa attığı adımın doğru olup olmadığını araştırması gerektiğine, ancak o zaman hatanın nerede olduğunu ve aslında nasıl bir adım atması ve yol izlemesi gerektiğini o zaman kararlaştırabileceğine delalet eder.

Rüyada Maymun Görmek

Rüya sahibinin, ortaya koyduğu bir çalışma ya da gerçekleştirdiği bir proje yüzünden dolaylı olarak zarar gören bir kişinin kendisine düşmanlık beslediğine, bu kişinin, rüyayı gören kişinin işlerini bozmak, zarar etmesini sağlamak, başına çeşitli sorunlar açmak için çok büyük bir istek duyduğuna ve bu amaçla sürekli çalıştığına alamet eder.

Rüyada Maymun Saldırması

Rüya sahibine düşmanlık besleyen bir kişinin, yakın bir zaman için bir kötülük yapmak için adım atacağına, bu sebeple çok büyük bir çalışma içine girdiğine, çeşitli sorunlar yaratarak rüyayı gören kişiyi kötü duruma düşürme niyetinde olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda, eğer bu kişiye dikkat edilmezse yakın bir zaman içinde çok büyük bir sorun ile karşı karşıya kalınabileceğine ve çok kötü durumlara düşülebileceğine işaret eder.

Rüyada Maymun Öldürmek

İş hayatında ve aile hayatında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin daha kötü durumlara düşmekten çok korktuğuna, bu yüzden içinde bulunduğu durumu en başından düzeltmek için canla başla çabaladığına ve bu sayede çok zor zamanlardan kurtulup çok büyük başarılar kazanabilecek duruma gelebileceğine yorulur.

Rüyada Maymun Satın Almak

Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği bir arkadaşı tarafından bir şaka ile kandırılacağına ve ikisinin de epey gülecekleri bir durumun ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: