RuyaTabirleri.com

Rüyada Senet Görmek

Rüyada senet görmek, rüyayı gören kişinin yakında yaşadığı yoğun stresten ve kötü günlerden kurtulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine ve yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve de hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı tatsız olayları unutacağına, artık hep ileriye ve önüne bakacağına tabir edilir.

Rüyada Senet İmzalamak

Rüyasında senet imzaladığını gören kişinin o anda fark etmeyeceği fakat uzun vadede kendisine zarar getirecek, zarar etmesine, mutsuz ve pişman olmasına neden olacak bir iş yapacağına ya da böyle bir yükümlülüğün altına gireceğine tabir edilir.

Rüyada Senet Almak

Rüyada senet almak, kişinin başının dumanlı olduğu, yaşadığı zorluk nedeni ile sürekli dalgın gezdiğine ve oflayıp püflediğine tabir edilir. Rüya sahibinin çetin günler geçireceğine, üzüleceğine ve kırılacağına delalet eder.

Rüyada Senet Vermek

Rüyada senet vermekle, senet almak aynı anlama gelir ve benzer şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin yoluna engeller çıkacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine ve kişinin içine düştüğü zorluğu nasıl atlatacağını bir türlü kestiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Senet Ödemek

Rüyada senet ödemek, rüyanın anlamına uygun şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin kasasından hayırlı olacak bir iş için bir miktar para çıkacağına ve bu parayı zaten önceden bu işe kullanmak için niyetlendiğine ve bunun için ayırdığına tabir edilir.

Rüyada Senet Yırtmak

Rüyasında senet yırttığını gören kişi, geçim sıkıntısından kurtulur, eli bolluğa kavuşur, evine bereket gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde maddi yükümlülüğünün azalacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına ve ailesini rahat şekilde geçindirmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Senet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. scünal (22 Aralık 2015 saat: 10:26)

  rüyamda senet almışım 300 bin tl lik imiş ama senedi hiç görmüyorum cebimde imiş senet benimde değil babamınmış beni arıyor senedi aldın mı diye soruyor bende evet diyorum o sırada bir banka gibi bir yerdeyiz,jaluzileri kapatıyoruz, çok ışık geliyormuş….
  saygılarımla,

 2. tuba (20 Temmuz 2015 saat: 02:03)

  Evlenmis bosanmis bi adamla nikah kiyarken adamin annesi nikah a itiraz etti bana hakaret etti nikah olmadi adamin annesi eski karisina sen uyu bn olmasam evlenicekti onlar die kizarken adamin eski karisi kizdi kadina sen nie karisiyosun birak artik die bagirdi o sirada uyandim

 3. Ramazan (08 Temmuz 2015 saat: 09:18)

  Rüyamda hastanede birkadını görüyorum kadının parası olmadığı için tedavi edemeyeceklerini söylüyorlar tedavi masrafını ben üstleniyorum ve 5 ay içinde ödeyeceğime dair senet alıyorum kadının kızı teşekür ediyor bana ve bu parayı borç olarak kabulettiğini ve en kısa zamanda eline geçer geçmez bana ödeyeceğini söylüyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,