RuyaTabirleri.com

Rüyada Senet Görmek

Rüyada senet görmek, rüyayı gören kişinin yakında yaşadığı yoğun stresten ve kötü günlerden kurtulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine ve yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve de hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı tatsız olayları unutacağına, artık hep ileriye ve önüne bakacağına tabir edilir.

Rüyada Senet İmzalamak

Rüyasında senet imzaladığını gören kişinin o anda fark etmeyeceği fakat uzun vadede kendisine zarar getirecek, zarar etmesine, mutsuz ve pişman olmasına neden olacak bir iş yapacağına ya da böyle bir yükümlülüğün altına gireceğine tabir edilir.

Rüyada Senet Almak

Rüyada senet almak, kişinin başının dumanlı olduğu, yaşadığı zorluk nedeni ile sürekli dalgın gezdiğine ve oflayıp püflediğine tabir edilir. Rüya sahibinin çetin günler geçireceğine, üzüleceğine ve kırılacağına delalet eder.

Rüyada Senet Vermek

Rüyada senet vermekle, senet almak aynı anlama gelir ve benzer şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin yoluna engeller çıkacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine ve kişinin içine düştüğü zorluğu nasıl atlatacağını bir türlü kestiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Senet Ödemek

Rüyada senet ödemek, rüyanın anlamına uygun şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin kasasından hayırlı olacak bir iş için bir miktar para çıkacağına ve bu parayı zaten önceden bu işe kullanmak için niyetlendiğine ve bunun için ayırdığına tabir edilir.

Rüyada Senet Yırtmak

Rüyasında senet yırttığını gören kişi, geçim sıkıntısından kurtulur, eli bolluğa kavuşur, evine bereket gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde maddi yükümlülüğünün azalacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına ve ailesini rahat şekilde geçindirmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!