RuyaTabirleri.com

Rüyada Şenlik Görmek

Rüyada şenlik görmek, coşkulu ve heyecanlı bir psikoloji içine girmek anlamındadır ki, özellikle bir süredir durgun ve rutin bir hayat yaşayanların, ani, güzel gelişmeler neticesinde çok daha dinç hissedeceklerini bildirir. Şenlik görmek herkes için mutluluk verici paylaşımların, iyi arkadaşlıkların habercisidir. Kazancın kişinin hayat standardına yeteceğini ve borçlarından kurtulacağını, hayaline kavuşarak bu sevincini ailesi, yakın dostları ile bir kutlamada paylaşacağı manasına gelir. Basireti bağlananların veya kısmetsizlik, şanssızlık yaşayanların üzerlerindeki kötü durumu, nazarı atacaklarını ve hafifleyeceklerini bildirir.

Özellikle halsizlik ve yorgunluk gibi şikayetleri olanların çok daha iyi hissedeceklerini, kısa süreli ilaç tedavileri ile eski yaşam enerjilerine çok geçmeden kavuşacaklarına yorumlanır. Hayattan tat alınacağını, yüklü harcamalar ve alışverişler yapılacağını da bildiren rüya, kişiyi uzun zamandır sıkan borçların da artık sona ereceği müjdesini verir.

Rüyada Şenliğe Gitmek

Doğru zamanda, doğru kararlar vermek ve yeni başlangıçlar için en uygun vakitte olduğunu keşfetmek anlamına gelir. Gaddar, kalp gözü kapanmış, mutsuzluğunu başkalarına da bulaştırmak isteyen, uğursuz birinden kurtulmak, yüklerinden arınmak demektir. Kişiye nazar eden birinin nihayet uzaklaşacağına ve rüya sahibinin bu sayede kendisini daha ferah hissedeceğine yorumlanır. Büyük bir mutsuzluktan, depresyondan çıkıp, yeniden mutlu, güler yüzlü, neşeli hale geri dönmek ve hayattan eskisine oranla çok daha fazla keyif almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Panayır Görmek

Tamamen kişiyi mutlu edecek, keyfini yerine getirecek bir harcama yapılacağını ancak harcanan paraya dikkat edilmediği takdirde kısa süreli bir maddi sıkıntı yaşanabileceğini de ifade eder. Mutluluğunu herkesle paylaşmak isteyen ve kesenin ağzını açan rüya sahibinin fazlasıyla bonkör davranması neticesinde yaptığı birikimden bir miktar eksilmenin söz konusu olacağını, yine de ağız tadının bozulmayacağını tabir eder.

Rüyada Şenlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Romantik, her duygusunu en zirvede yaşayan, mutluyken herkese enerji dağıtan kişilerin dışa dönük yaşam şekillerine vurgu yapan rüya, yalnızlığın kişide derin bir kaygı ve üzüntü yarattığını, bu nedenle mutlaka sevilen kişilerle yakınlık içinde olmak istendiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!