RuyaTabirleri.com

Rüyada Sepet Görmek

Rüyada sepet görmek, varlığı küçük ama verdiği mutluluğu büyük bazı dünya mallarına işaret eder. Rüya sahibine düşündükçe ya da kendisinin olduğunu hissettikçe huzur veren, içini ısıtan ve tebessüm etmesine yarayan bir takım eşyaların varlığına delalet eder. Geçmişte anısı olan ya da rüya sahibinin hep özlemini çekip, hayalini kurduğu bir dünya malına sahip olması anlamına gelir. Bazen de ketum bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Sepet İçinde Yumurta Görmek

Rüyada sepet içinde yumurta görmek çok güzeldir ve kısmet anlamına gelir. Maddi anlamda sahip olunacak şeylere delalet eder. Rüya sahibinin zorluk çekmeden elde edeceği kazanç olarak değerlendirilir.

Rüyada Sepet İçinde Elma Görmek

Rüyada sepet içinde elma görmek, sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin öyle kendine çok dert edeceği, ağlayıp, sızlayacağı, dizlerini döveceği türden bir dert değildir, gelip geçicidir ve sonunda hayır vardır diye tabir edilir.

Rüyada Sepet Dolusu Elma Görmek

Rüyada sepet dolusu elma görmek de dünya malına sahip olmaya işaret eder. Fakat öyle küçük değil hem pahada hem de yükte ağır olan ve gelecek için büyük yatırım sayılabilecek varlıklara sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Sepet İçinde Meyve Görmek

Rüyada sepet içinde meyve görmek, rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden istediği kadar istifade edeceğine ve gözünün açık gitmeyeceğine yorulur. Kişinin hayatı kendi istediği yönde seyredecek ve bunun için şükretmeyi bilecek demektir.

Rüyada Sepet Almak

Rüyada sepet almak, rüya sahibinin hiç beklemediği anda, kendisine ilaç gibi gelecek, yüzünü güldürecek ve rahat etmesini sağlayacak maddi bir kazanca kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Çamaşır Sepeti Görmek

Rüya sahibinin bir yere gitmeyi planladığına ya da konuk ağırlayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sepet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (25 Ocak 2014 saat: 14:58)

    Rüyamda bir okuldayım ve aramın iyi olmadığı eski sevgilimin bir kolunun kesik olduğunu görüyorum. Üzerinde beyaz bir tişört vardı benimle hiç konuşmuyordu daha sonra benim elimde kırmızı bir çamaşır sepeti vardı eski sevgilim sepeti elimden alıp gitti.Aynı zamanda okulda sınava girmem gerekiyormuş ve bir türlü sınav başlatılmıyor hocam önüme 3 tane boş kağıt getiriyor sınavı oraya cevaplamam için sonra bir anda Onu aramaya başlıyorum. Ve daha sonra sepeti getirip okulun içine bıraktığını gördüm.Sepetin olduğu yerde birden fazla kırmızı çamaşır sepeti vardı. Ben o anda çok sıkıntılıydım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,