RuyaTabirleri.com

Rüyada Sera Görmek

Rüyada sera görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarısının, aile hayatına ve sosyal hayatına yansıyacağına ve böylece hem her alanda mutlu ve huzurlu olunacağına hem de gelecek ile ilgili güzellik, mutluluk ve başarı sağlayacak adımlar atılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, eğlenceli ve sevinçli günler görmeye ve hayırlı işler ile uğraşmaya yorumlanır.

Rüyada Seradaki Çiçekleri Satan Kimse Görmek

Rüyada seradaki çiçekleri satan kimse görmek, yaptığı işlerde daha önce kazanılan paralar ile yapılacak birikimin ortaya çıkartılmak istenen yeni işte ya da çalışmada sermaye olarak kullanılacağına ve hazır olarak yüklü miktarda harcama yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Sera Domatesi Yemek

Rüyada sera domatesi yemek, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelere ve çok büyük mutluluklara gebe olacak ve içinde hayırlı haberler barındıracak beklenmedik bir haber almaya delalet edilir.

Rüyada Hal Görmek

Rüyada hal görmek, çok ayrıntılı bir konudur. Rüyanın yorumu sebze ya da meyve türüne göre değişir. Ancak genel yorumu ile şans ve kısmet olarak kabul edilir.  Rüya sahibinin rızkının ve ev ve işyerindeki bereketin ve bolluğun artacağına ve hane içinde geçiminin kolaylaşacağına tabir edilir.

Rüyada Organik Tarım Görmek

Rüyada organik tarım görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, eşi ya da kız arkadaşı ile arasında yaşanacak ve kırgınlıklara sebep olacak kavgaya işaret edilir. Aynı zamanda, sevilen ve değer verilen bir kişiye daha fazla vakit ayırmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Bitki Serası Görmek

Rüyada bitki serası görmek, rüyayı gören kişinin, yeni bir başlangıç yapıp yeni bir hayat kuracağına ve eski hayatından neredeyse tamamen farklı ve daha yenilikçi bir yaşam tarzı benimseyeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!