RuyaTabirleri.com

Rüyada Seramik Görmek

Rüyada seramik görmek, yalnız başına yaşam savaşı veren kimselerin nihayet amaçlarına ulaşabileceklerini, daha iyi bir yaşam için ellerinden geleni yaptıktan sonra sonuçları almak için bekleyecekleri bir sürece gireceklerini bildirir. Rüyada görülen seramiğin rengine, yapısına ve rüyanın genel durumuna göre değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.

Rüyada Kırık Seramik Görmek

Pot kırmak suretiyle kişinin kendisini veya sevdiği çok özel bir insanı istenmeyen, zor bir duruma düşüreceğine, daha sonra o kimsenin gönlünü almak için uğraşsa da asla eskisi gibi olmayacaklarına alamettir. Kırık seramik beklentilerin aksine gelişen olayların da tabiridir ve özellikle rüya sahibinin evlenmeyi düşündüğü kimse tarafından kandırılmasına, yanlış hareketlere maruz kalmasına veya büyük hayal kırıklıkları yaşamasına da yorulur.

Rüyada Beyaz Seramik Görmek

Beyaz seramik hayal edilen işe sahip olmanın müjdesini verir. Özellikle iş başvurusu yapan veya uzun zamandır uğraşılan bir meslek alanında nihayet başarıyı yakalamak, istenilen kariyere sahip olmak demektir. Beyaz seramik gören erkekler için nikah masasına oturmak anlamına gelen rüya, bekar bayanlar için kendisinden çok zengin ve farklı bir kültürden gelen kimseyle yapacakları evliliğe delalet eder.

Rüyada Seramik Sattığını Görmek

Başkalarına yardımcı olan rüya sahibinin zaman zaman kendi ailesini ihmal edecek kadar arkadaşlarına vakti ayıracağını ve ailesindeki bir takım problemlerden çok geç haberdar olacağı için üzüntü duyacağını bildirir. Geçici üzüntülerin ifadesi olan rüya, iyi niyetli biri olunduğuna, çevresi tarafından sevilen rüya sahibinin her sorununda beklemediği kadar büyük destekler göreceğine de delalettir.

Rüyada Seramik Görmenin Psikolojik Yorumu

Obsesyon işaretidir ve özellikle sosyal fobi sahibi olan kimselerin yaşadıkları bazı sıkıntıları bildirir. Kişinin gündelik hayatını kötü etkileyecek bazı takıntılara sahip olmasının özel yaşamında da kötü eleştirilere maruz kalmasına neden olduğunu, psikolojik yardım alınmadığı sürece bu takıntıların giderek kişiyi çok daha fazla rahatsız edeceğini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!