RuyaTabirleri.com

Rüyada Şerbet Görmek

Rüyada şerbet görmek, şans ve uğur anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının en güzel ve en verimli günlerini yaşayacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine delalet eder. Ağız tadı ile geçecek mutlu günlere, dostlarla yapılacak keyifli ve koyu sohbetlere, aile bireyleri arasındaki tatlılığa ve hoşluğa tabir edilir. Rüyada şerbet görmek, keyifli ve eğlenceli bir hayata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyasında şerbet içtiğini gören kişi, hayattan özellikle de kazançtan yana çok şanslı ve kısmetli biridir diye yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinden yana berekete kavuşacağına, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına yorulur.

Rüyada Şerbet Dağıtmak

Rüyada şerbet dağıtmak, rüyayı gören kişinin olgun ve ahlaklı davranışları sayesinde çevresindekiler tarafından takdir toplamayı başaracağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine tabir edilir. Rüyada şerbet dağıtmak, toplumda herkese örnek olacak davranışlar içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Şerbet Yapmak

Rüyada şerbet yaptığını görmek zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin çok çalışması sayesinde temiz, helal ve büyük paralar kazanacağı, bu sayede istediği kadar da mal varlığına sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Şerbet Dökmek

Rüyada şerbet dökmek, iyi niyetlere, hayır işleri yapmaya, fakir ve düşkün kimseler için elini taşın altına koyup, malından ve parasından harcamaya işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir hayır işi yapma hazırlığında olduğu anlamına gelir.

Rüyada Loğusa Şerbeti İçmek

Rüyasında loğusa şerbeti içtiğini gören kişi, mutlulukların en büyüğünü, yaşayacak, heyecandan kalbinin sanki yerinden çıkacakmış gibi atmasına neden olacak bir müjde alacak demektir. Sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilir ve herkese nasip olmayacak bir mutluluğu yaşama şansına nail olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şerbet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serkan (18 Şubat 2015 saat: 04:39)

    suan cocugumuz yok nisanli bi bayan arkadasimizi şerbet dagitirken gordum banada uzattı ardından yuzunu gormedigim veya hatırlamadıgım biri cocugun varmı diye sordu bitane 3 aylik bitanede 3 yasında kızim var dedim sonra bi ev girisinde merdivende otururken 2 tane bes alti yaslarinda cocuk cekirdek verdi elimi uzattim aldim cok kucukmus dedim cekirdekler sonra kendi is yerimin arabasini esim kullaniyodu hızliı biyerden yemeklik biseyler aldık kayıncom yerken yanimiza geldi esimle ufak bi teknede uyuduk denizin icinde anlamadm hic bisey baglantısiz birbiryle

  2. dudu çelebioğlu (12 Aralık 2014 saat: 16:45)

    Ben ruyamda sevgilimle birlikte bir cafede,beyaz dut serbeti ictigimi gördüm, ben icmek istememiştim ilk basta ama sevgilimin israri uzerine ictim ve sonra cok begendim,benim bilmedigim bir yerdeydik, uzerimde beyaz cicekli uzun bir elbise vardi.ama biraz karisik bir ruyaydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,