RuyaTabirleri.com

Rüyada Serçe Görmek

Rüyada serçe görmek, görgülü, aileden varlıklı ve eğitimli, küçük hesaplar ve planlar içerisinde olmayan, ağır başlı, koltuk sahibi, oturmasını kalkmasını bilen tam bir beyefendi olan kişi ile tabir edilir. Bu kişi nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen, büyüklerine farklı hitap eden, küçüklerine farklı hitap eden, ağır durduğu kadar gerektiği zaman bir çocuk kadar şen olup eğlenmesini de bilen kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi özellikle de bir erkekle yorumlanır. Rüyada serçe görmek, bazen rüya sahibinin bir erkek evlat sahibi olacağına da tabir edilir. Bazı rüya tabirleri de serçe için sanat ile uğraşan bir sanatkâr üzerinden yorum yaparlar.

Rüyada Serçe Yakalamak

Rüya sahibinin iyi bir kişi ile sıkı bir dostluk yakalayacağına ve bu dostluğunu ömürlük olacağına tabir edilir. Bu kişi rüya sahibini daima yüceltecek ve ona güzel şeyler katacak demektir.

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek

Serçe sürüsü bolluk ve zenginliktir. Rüyasında serçe sürüsü gören kişi hayatının şansı denilecek kadar büyük bir şans yakalar ve hayat bundan sonrası için yüzüne güler. Bu şans ve kısmet hayatta çok az kişiye nasip olacak türdendir.

Rüyada Serçe Vurmak

Rüyada serçe vuran kişi bir büyüğünden öğüt alır, birisine akıl danışır ya da kafasının çok karışık olduğu bir zamanda bir kimseden fayda bulur.

Rüyada Serçe Yumurtası Görmek

Hayırlara vesile olacak kimselerle karşılaşmaya ve onların yardımları ile rızkını çıkarmaya ve geçimini sağlamaya delalet eder. Rüya sahibi için arka arkaya gelecek olan güzel haberler ve sürpriz gelişmelerdir.

Rüyada Eline Serçe Almak

Büyük şans anlamına gelir. Rüyasında serçeyi eline aldığını gören kişinin hayattaki tüm hayalleri gerçekleşir ve rüya sahibi muradına ererek sevdiğine kavuşur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Serçe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. güneş (11 Mayıs 2014 saat: 10:02)

    rüyamda yurtta bir arkadaşıma: “gel kuş yakalayalım “dedim.yok ben gelmeyecem dedi.ve ben gittim. 3 tane serçe yakaladım.3 kuştan bir tanesi gelmedi.”ben gelmek istemiyorum” dedi.ve onu bıraktım. diğer ikisine de “sizde uçun özgür olun dedim”.ve serçelerden birini havaya attım, ve geri yere düştü. ben seninle gelmek istiyorum dedi. ve benimle gelmek istemeyen serçeyi dürttüm ve tepki vermedi,galiba ölmüştü.ve diger iki serçeyi alıpta sol elime koydum. üstüne bişey örttüm ve uyudular ellimde kalpleri çok hızlı atıyodu ondan sonra arkadaşıma serçeleri gösterdim birşey demedi ve ondan sonra uyandım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,