RuyaTabirleri.com

Rüyada Serçe Kuşu Görmek

Rüyada serçe kuşu görmek, hayatı ciddiye almayan bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüyada görülen serçe kuşu genel olarak sevindirici haber, hayırlı bir erkek evlat ve sahip olunacak mala da işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada serçe kuşu görmek, rüya sahibi kişinin yapacağı ve uğraştığı işler nedeniyle ilerleyen zamanda zengin olacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Uçan Serçe Kuşu Görmek

Rüyada uçan bir kuş görmek, aileye girecek asil bir erkeğe delalet eder. Bazen bu kişi bir damat bazen de bir iş ortağı olabilmektedir. Rüyada görülen uçan serçe kuşu kahverengi ise, temiz ve iyi niyetli bir kişinin varlığına, farklı renkte bir serçe kuşu ise kötü niyetli size zarar vermek isteyen bir düşmana delalet eder.

Rüyada Dişi Serçe Kuşu Görmek

Rüyasında dişi serçe kuşu gören erkek, dini inançları kuvvetli, temiz ve iyi yürekli bir kadınla evlilik yapacak demektir. Şayet rüyayı gören erkek evli ise, sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat sahibi olmaya delalet eder. Dişi serçe kuşunu gören rüya sahibi kadın ise, evliliğinde söz sahibi olacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine ve evin idaresinin kendisinden sorulmasına yorumlanır.

Rüyada Ağaca Konmuş Serçe Kuşu Görmek

Rüyada ağaçta serçe kuşu görmek çok büyük bir zenginliğe erişileceğine, otoriter bir aile reisinin varlığına, kişinin disiplinli bir şekilde meslek hayatında çalıştığına delalet eder. Yeşil bir ağaçta görülen serçe kuşu kişinin ümit ettiği tüm hayallerinin gerçekleşeceğine de yorumlanır. Bazen bu rüya yapılacak temiz bir evlilik olarak yorumlanırken rüya sahibi kişinin aynı zamanda kariyeri ile ilgili parlak bir geleceğe sahip olacağına da tabir edilir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen ağaca konmuş serçe kuşunu alınacak yeni ve hayırlı iş teklifleri olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!