RuyaTabirleri.com

Rüyada Serçe Kuşu Görmek

Rüyada serçe kuşu görmek, hayatı ciddiye almayan bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüyada görülen serçe kuşu genel olarak sevindirici haber, hayırlı bir erkek evlat ve sahip olunacak mala da işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada serçe kuşu görmek, rüya sahibi kişinin yapacağı ve uğraştığı işler nedeniyle ilerleyen zamanda zengin olacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Uçan Serçe Kuşu Görmek

Rüyada uçan bir kuş görmek, aileye girecek asil bir erkeğe delalet eder. Bazen bu kişi bir damat bazen de bir iş ortağı olabilmektedir. Rüyada görülen uçan serçe kuşu kahverengi ise, temiz ve iyi niyetli bir kişinin varlığına, farklı renkte bir serçe kuşu ise kötü niyetli size zarar vermek isteyen bir düşmana delalet eder.

Rüyada Dişi Serçe Kuşu Görmek

Rüyasında dişi serçe kuşu gören erkek, dini inançları kuvvetli, temiz ve iyi yürekli bir kadınla evlilik yapacak demektir. Şayet rüyayı gören erkek evli ise, sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat sahibi olmaya delalet eder. Dişi serçe kuşunu gören rüya sahibi kadın ise, evliliğinde söz sahibi olacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine ve evin idaresinin kendisinden sorulmasına yorumlanır.

Rüyada Ağaca Konmuş Serçe Kuşu Görmek

Rüyada ağaçta serçe kuşu görmek çok büyük bir zenginliğe erişileceğine, otoriter bir aile reisinin varlığına, kişinin disiplinli bir şekilde meslek hayatında çalıştığına delalet eder. Yeşil bir ağaçta görülen serçe kuşu kişinin ümit ettiği tüm hayallerinin gerçekleşeceğine de yorumlanır. Bazen bu rüya yapılacak temiz bir evlilik olarak yorumlanırken rüya sahibi kişinin aynı zamanda kariyeri ile ilgili parlak bir geleceğe sahip olacağına da tabir edilir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen ağaca konmuş serçe kuşunu alınacak yeni ve hayırlı iş teklifleri olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Serçe Kuşu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nurgül (11 Ağustos 2016 saat: 11:10)

  Rüyamda bir yerde uyuyorum ve gözlerimi aciyorum yavaş yavaş göz hizamda bir serçe kuşu göz göze bakışıyoruz,sanki bana birseyler anlatmak istercesine bakıyor ve ben gülümsüyorum ona sonra hemen ucup gidiyor.bende üzülüyorum hemen gitti diye.

 2. irem (29 Ekim 2015 saat: 12:54)

  ben rüyamda balkondayım ve birden iki serçegeliyo sonra 1. yakalıyorum ama beni görüyo uçmuyo sonra digerine de parmagımı uzatıyorum o da kendisi geliyo sonra da 1 kahverengi kuş geliyo ve onu seviyorum sonra da bırakıyorum ama serçeler elimde kalıyo gitmek istemiyo

 3. esma (24 Nisan 2015 saat: 21:01)

  Rüyamda sevdiğim erkekle dağda gezerken her tarafımız yılanlarla doluyo ve ben korkup ona gidelim diyorum gittiyimizde ise bi köpek kuduz olmuş herşeye saldırıyo ve sevdiyim kişi o köpeği öldürüyo ve ben ona katilsin diye bağırıp çığlık atıyorum sonra ellerimden tutup gözlerimin içine bakıp seni seviyorum dedi sizce bunun anlamı nedir lütfen cevap verirseniz sevinirim.

 4. esma (24 Nisan 2015 saat: 19:14)

  Rüyamda sevdiğim erkekle dağda gezerken her tarafımız yılanlarla doluyo ve ben korkup ona gidelim diyorum gittiyimizde ise bi köpek kuduz olmuş herşeye saldırıyo ve sevdiyim kişi o köpeği öldürüyo ve ben ona katilsin diye bağırıp çığlık atıyorum sonra ellerimden tutup gözlerimin içine bakıp seni seviyorum sizce bunun anlamı nedir lütfen cevap verirseniz sevinirim.

 5. memo (09 Nisan 2015 saat: 15:51)

  Ruyamda bir yerde uyurken bir cok serce kusunun camdan girerek evin perdelerine sirtima konmak degilde yapistigini gordim ve bircok sercenin sirt bolgeme konmasi sirtimda aciya neden oldu bunun acisiyla uykudan uyandim bu arada evliyim calisiyorum cvbinizi bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,