RuyaTabirleri.com

Rüyada Serum Görmek

Rüyada serum görmek, rüyayı gören kişinin dertlerine, yaralarına, sorunlarına ve sıkıntılarına kalıcı çözümler bulacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, alım gücüne ve ödeme kolaylığına sahip olacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin manevi dünyasını güzelleştirecek, ruhunu iyileştirecek ve hayata karşı isteğini arttıracak sürpriz ve güzel olaylarla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Serum Taktırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel gelişmelerle karşılaşacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına yorulur. Kişi garanti olacak ekmeğe ve işe kavuşacak demektir.

Rüyada Serum Takmak

Rüyada serum takmak da serum taktırdığını görmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin umutsuzluklarından, karamsarlığından, hayal kırıklıklarından, geçmişte yaşadığı acı olayların etkisinden ve kararsızlığından kurtulacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve gönül hoşluğuna kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Serum Almak

Rüyayı gören kişinin sorunlarının, hastalıklarının ve borçlarının biteceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Serumla Kan Almak

Rüyayı gören kişinin tazeleneceğine, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, ettiği duaların kabul olacağına bu sayede artık hayatının bundan sonrası için olumlu, iyi ve güzel yönde ilerlemeye başlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Serumla Kan Vermek

Rüyayı gören kişinin çevresine karşı duyarlı, iyi kalpli ve yardım sever kimse olduğuna ve bu yönüyle herkes tarafından çok sevildiğine alamet eder. Rüya sahibinin insanlara yaptığı hayır sayesinde arkasından dua eden ve onun için iyi dileklerde bulunan kimselerin varlığına dikkat çekilir ve kişinin yakın zamanda yine bir yardım işi yapacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Serum Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hande (26 Nisan 2014 saat: 23:21)

  Ruyamda bayiliyordum sonra hastaneye goturuyorlaar bnde serumdan korkarim siz serumu hazirlayin sonra benim sol veya sag koluma takin obutune takmayin diyorum sonra serumu bana takiyirlar bnde serumu cikartiyorum baska yerlere gidiyirum biseyler iciyorum filan serum yedigimdede guluyorum yanimda annem babam bide bir cocuk var cocugu tanimiyirum bayildigim yer arabanin ici yanimda yine o tanimadigim cocuk var benden belki 5 uas filan biyuk benim uanimdanda hic ayrilmiyor bana bakiyir ona soru sormuyorum oda benle konusmiyor annem babamla eve gidiyor bnde onlardan sanirim kacamak bir sekilde eve gidiyorum serumla hastaneden cikiyorum meyve suyu filan iciyorum kalktim cok etkilendim farliydi gercek gibi bir seydi

 2. sibel (08 Şubat 2014 saat: 11:38)

  ruyamda kizimin odasinda kizimla oyun oynarken kizim
  in yatagina uzaniyorum ve uykuya daliyorumm ve sonra uyandigimda manevi degeri olan bir sandigin ustunde oturuyorum ve iki kolumda yakan serumlar var ben etrafima bakiyorum tum aile odada kizim yanimda aglior ben ne oldu diye bagirirken. hemsireler sedye getiriyor yatiriolar ve hastanede tum serumlari koluma takilmis cikarmaya calisiyorum cikmiyor ve doktorlar geldiginde bana bunu soylediler sana neden serum taktik biliyormusun ben hayir neden sen artik serumlara bagli yasayacaksin. dedi ruyam bitti uyandim gercekte halsizdim doktora gittim serum bagliyorlardi

  en son uyandim yazdigim yer gercekte yasandi

 3. nur (04 Şubat 2014 saat: 12:31)

  Rüyamda büyük bir aile topluluğu akrabalar falan yemek falan yiyoruz eyleniyoruz sonra ben sofrada bi koca tepsinin içinden. Bak yiyorum. Kavanoza koyuyorum sonra eve götüreceğim millet bali bitirecek diye sonra asansör e binecegiz anahtar düşüyor onu arıyoruz falan meğerse düşmemiş elimde sonra annemle son model beyaz arabaya biniyoruz benim mis biri almış ama kim bilmiyorum biniyoruz geziyoz geri geliyoruz bu sefer motor a biniyorum dedemi evine götürecem düşüyoruz dedem kendi gidiyor sonra bende kendim giderken maymunlar saldırıyor bende bunlara sonra maymun beni ısırıyor sonra ben hastanedeyim bana dört tane serum bağlamışlar ben bunlarla oynuyorum serumlarla. Bu rüyaları birgünde yani bugün gördüm ama hepsini uyandım uyudum gördüm. yarım Ayayarım gördüm. Bu ne demek oluyor açıklarmisiniz @ hotmail ime gönderirmisiniz siteden çıkınca bulamıyorum bir daha

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,