RuyaTabirleri.com

Rüyada Serum Görmek

Rüyada serum görmek, rüyayı gören kişinin dertlerine, yaralarına, sorunlarına ve sıkıntılarına kalıcı çözümler bulacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, alım gücüne ve ödeme kolaylığına sahip olacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin manevi dünyasını güzelleştirecek, ruhunu iyileştirecek ve hayata karşı isteğini arttıracak sürpriz ve güzel olaylarla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Serum Taktırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel gelişmelerle karşılaşacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına yorulur. Kişi garanti olacak ekmeğe ve işe kavuşacak demektir.

Rüyada Serum Takmak

Rüyada serum takmak da serum taktırdığını görmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin umutsuzluklarından, karamsarlığından, hayal kırıklıklarından, geçmişte yaşadığı acı olayların etkisinden ve kararsızlığından kurtulacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve gönül hoşluğuna kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Serum Almak

Rüyayı gören kişinin sorunlarının, hastalıklarının ve borçlarının biteceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Serumla Kan Almak

Rüyayı gören kişinin tazeleneceğine, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, ettiği duaların kabul olacağına bu sayede artık hayatının bundan sonrası için olumlu, iyi ve güzel yönde ilerlemeye başlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Serumla Kan Vermek

Rüyayı gören kişinin çevresine karşı duyarlı, iyi kalpli ve yardım sever kimse olduğuna ve bu yönüyle herkes tarafından çok sevildiğine alamet eder. Rüya sahibinin insanlara yaptığı hayır sayesinde arkasından dua eden ve onun için iyi dileklerde bulunan kimselerin varlığına dikkat çekilir ve kişinin yakın zamanda yine bir yardım işi yapacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!