RuyaTabirleri.com

Rüyada Servis Görmek

Rüyada servis görmek, yeni bir mülk sahibi olmak, gösteriş yapmak ve çevre tarafından hoş karşılanmayan davranışlara sahip olmak anlamlarına gelir. Servis gören kişiler zenginlikleri ile övünen, bunu herkesin gözüne sokmaya çalışan, görgüsüz ve bencil kişilerdir. Kötü davranışlar ve sözler nedeni ile giderek daha da yalnız bir hayat sürüleceğine, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına da delalettir.

Rüyada Servis Aracı Görmek

İş hayatı için kişinin sürekli bir gelire sahip olacağını, parasının her zaman bereketi olacağını ve maddi olarak borçlanmadan, rahat bir hayat yaşayacağını simgeler. Servis aracı rüya sahibinin iş girişiminde bulunarak, artık kendi işini kurmak ve patron olmak kararında olduğunu, bu konuda çevresi ve devlet dairelerinden önemli destekler alacağını, kuracağı işte de başarılı olacağını simgeler. Genç insanlar için hayalindeki gibi bir işe girmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Servis Aracı Almak

İş ile ilgili bir konuda yolculuğa çıkmak ve gidilen yerde kişiye teklif edilen başka bir iş olacağına işaret eder. İş değişikliği anlamına geldiği gibi iş kurmak olarak da yorumlanır. Genellikle geliri sürekli olarak artan bir ticaret hayatına sahip olunacağına, rüya sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Servise Binmek

Rüya sahibinin başkalarının yardımı ile ayakta durduğuna ve kendi hayatı için çabalamak yerine, sürekli olarak başka kişilerin yaşamlarına imrendiğine, bu nedenle hayatında herhangi bir değişiklik yapmadığına delalettir. Sürekli olarak sızlanan ancak sorunları için uğraşmayan, tembel kişilere de işaret eder.

Rüyada Servis Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatının tam bir kısır döngüye girdiğine, bu nedenle mutsuz olunduğuna ve depresif bir ruh haline işaret eder. Servis psikolojik olarak, değişiklik yapmak istemenin, tabuları ve toplumsal normları kırma düşüncesinin rüyada ortaya çıkmış sembolik halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: