RuyaTabirleri.com

Rüyada Servise Binmek

Rüyada servise binmek, tanıdık bir arkadaş vasıtası ile tanışılacak kısmete ve bu kişiyle uzun sürecek bir ilişkiye yorumlanır. Düzgün giden aile hayatına, akrabalarla uyum içinde olmaya ve kişinin tekdüze bir hayat yerine, çok daha hareketli, zaman zaman maceralı bir yaşam içinde olacağına tabir edilir. Küçük adımlarla ilerleyen işte yakın gelecekte başarıya ulaşacak olmanın, bekarlar için istedikleri sıcak yuvaya sahip olacakları güzel ahlaklı, hayırlı bir eşe sahip olacakları anlamına gelir.

Rüyada Servise Binip Eve Gitmek

Kişinin hayatı ile ilgili önemli kararlarda pasif davrandığını ve sürekli sorumluluğu başkalarının almasını istediğini, bencilce tutumlarının ailesi ve sevdikleri tarafından hoş karşılanmadığı gibi, iş yerinde de bu tip durumlardan kaynaklanan sorunlar yaşayacağını bildirir. Genellikle kendi çıkarlarına uygun davranan rüya sahibinin, gösterişe olan düşkünlüğü kadar, lüks bir yaşama sahip olabilmek için farklı işlerden para kazanmaya çalışacağının, ayağını yorganına göre uzatmadığı için, bu hayali hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceğine yorumlanır. Kötü konuşmaların, başkalarını sürekli eleştirmenin ve kırıcı tavırların ileride kişinin yalnız bir hayat sürmesine neden olacağının da delaletidir.

Rüyada Servise Binmek ve Uyumak

Kendisinden beklenenleri yerine getirememek, verilen sözleri tutmamak anlamına gelir ve rüya sahibinin inandırıcılığını yitirdiği gibi, çevresi tarafından güvenilmez bulunduğunu da gösterir. Sorumsuz davranışlar içinde olan kişinin sahip olduğu varsıl hayatla çok fazla övündüğünü, kendi işini kurmak için girişimlerde bulunurken yakınlarından çok fazla yardım talep ederek, insanları kendisinden uzaklaştıracağını da işaret eder. Genç ve bekar kişilerin hayallerine ulaşmak için zamana ihtiyaçları olduğunu tabir eder.

Rüyada Servise Binmenin Psikolojik Yorumu

Tek başlına karar alamayan ve korkuları nedeniyle toplumsal hayata uyum sağlamakta zorlanan kişileri işaret eder. Bu rüya kişinin kendisine olan güveninin zayıfladığına, her koşulda ayakta duramadığı gibi, kolay demoralize olduğuna ve konsantrasyonunu kaybettiğine de alamettir. Tabulara sahip olmanın, zaman zaman takıntılı bir kişilik sergilendiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!