RuyaTabirleri.com

Rüyada Ses Duymak

Rüyada ses duymak, rüya sahibinin arkasından çok iyi anılacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, herkesin gönül rızasını alarak adım atacağına delalet eder. Rüya sahibi, insanlar için iyi ve faydalı şeyler yapmak adına çırpınan, buna büyük oranda enerji ve para harcayan kişi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin amacı insanlık adına faydalı olacak bir iş yapmak, ölünce arkasından güzel ve hayırlı bir şeyler bırakmaktır.

Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyasında gaipten ses duyduğunu gören kişinin rüyası, sesin söylediği şeye bağlı olarak değişir. Eğer gaipten gelen ses rüya sahibine güzel şeyler söylüyorsa bu rüya hayırlara yorulur ve kişi için rüyanın hikmetli olduğu tabir edilir. Eğer ses kötü şeyler söylüyorsa o halde bazı sorunlar ve sıkıntılar baş gösterebilir.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duyan kişinin seveni, koruyanı ve kollayanı çoktur. Kişi, çevresindeki kişiler için faydalı olduğundan ötürü, herkesin sevgisini kazanmış ve gönüllerde taht kurmayı başarmış demektir.

Rüyada Yüksek Ses Duymak

Rüyasında yüksek ve gür ses duyan kişi, çevresinden mutlu olup, gururlanacağı sözler işitecek demektir. Bu rüya, kişinin itibar sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip ve anlamsız sesler duymak, dayanaksız ve gerçeklerden uzak sözler işitmeye ve yanılgıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibi aslı astarı olmayan sözlere itibar edecek demektir.

Rüyada Güzel Ses Duymak

Rüyada güzel ses duymak, hayırlı haberler almaya ve çok mutlu olmaya işaret eder. Güzel ses iyilik ve hayra kavuşmaya ve rüya sahibinin göğsünü kabartan sözlere delalet eder.

Rüyada Kötü Ses Duymak

Uğursuzluktur. Rüyada kötü ses duyduğunu gören kişi sıkıntılı durumlarla karşı karşıya gelebilir ve üzücü haberler alabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ses Duymak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ömer (21 Nisan 2014 saat: 11:12)

  Merhaba

  3 gündür rüyamda arabamdan tuhaf sesler geldiğini görüyorum
  1. Gün arabayla ilerlerken lastiklerden bi ses geliyor
  2. Gün arabanın arka koltuğunda kayın pederim ve kayın validem oturuyor ve yine aynı şekilde ön takımlardan öncekine göre daha çok ses geldiğini görüyorum
  3. Gün arabada yanlızım ve tekrar ön lastiklerden ilk günkü ses geldiğini görüyorum.

 2. Ergül (08 Nisan 2014 saat: 22:14)

  Rüyamda bilmedigim bir yer yani hicbiryer görünmüyor karanlik
  sagimdan tanimadigim ve seklini göremedigim biri
  bana “sen bu sene öleceksin diyor” o an icimde bir huzur ferahlik
  geliyor.Ama birde saskinlik.
  Kafami ceviriyom tanimadigim 3-4 kisi görüyorum onlarda karanlikta
  ama yüzlerini secebiliyorum.
  onlara saskin baktigimda evet der gibi kafayi salliyolar .
  O an uyaniyom sabah 4:30 5:00 gibi gördüm rüyayi

 3. esma kasap (24 Şubat 2014 saat: 09:31)

  ben 43 yasında 2 çocuk annesiyim. bu yıl ailemin onaylamadığı biriyle evlendim ve ailem benimle görüşmüyor. hayır olsun buyük ağbimi başında kask ile motosiklet üzerinde gördüm motoru bağırttı annemle telsizgibi birşeyle konuşuyordu motor sesini inkar etti.annem bana sordu ben anneme ağbimdi bıktım artık dedim. sonra kücük ağbimin esi geldi bodrum kat gibi direkler erasında bir kapıya yöneldim içeriden şu an 18 yaşında olan kız yeğenimin 3-4 yaş sesiyle ağlamasını duydum ağbim ve yengem kavga ediyormuş. kapıyı yumrukladım kendinden açıldı ağbim başı öne eğik benim belime sarıldı ve sol bel kısmımdan ısırdı yere yığıldı ağbimin atleti sıyrıldı ve bel kısmında çizik şeklinde el genişliğinde kırmızılıklar vardı eşim yanımda imiş ondan yardm istedim ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,