RuyaTabirleri.com

Rüyada Ses Görmek

Rüyada ses görmek, sesin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Güzel bir ses duyduğunu görmek kişinin mutlu bir haber alması anlamına geldiği gibi, kötü bir ses ise gelecek üzücü bir haber şeklinde ele alınır. Çığlıklara benzer sesler görmek ise kişinin hastalanarak çok ağır bir süreçten geçeceğine delalet eder. Kime ait olduğu bilinmeyen kötü bir ses, kişiye gelecek bir fenalığa, düşmanların harekete geçip, kişiye zarar vermesine, iş hayatında beklenmedik kötü gelişmelere veya işten ayrılmalara yorumlanır. Güzel bir sesin şarkı söylediğini görmek ise, nihayet hastalıkların son bulmasına, aile boyu büyük bir saadet içinde olmaya, her muradın yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Ses Vermek

Rüya sahibi kime olduğunu bilmeden ses veriyorsa, çok hayırlı ve iyi kalpli bir insan olduğuna, çevresindekileri kırmak istemeyip, her zor durumda onları koruyup kolladığına, geçmişi ile barışık ve bugünü için Allah’a sürekli şükreden biri olduğuna delalettir. Hiç tanımadığı bir başka kişinin kendisine ses verdiğini duymak ise, zor bir anda beklenmedik bir yardım alarak, bir dosta ömür boyu minnettarlık duymaya yorumlanır.

Rüyada Ses Duymak

Ses görmek ile benzer yorumlanır. Çocuk sesi duymak aile kurmak ve güzel yürekli bir kalp sahibi olmak anlamını taşır. Güzel bir bayan sesi ise, bekar kimseler için başlayacak yeni bir gönül ilişkisinin müjdesini verir. Kötü ses duyan kişiler kendileri ile ilgili dedikoduya benzer sözler iştir ve canları sıkılır.

Rüyada Ses Görmenin Psikolojik Yorumu

Ses görmek veya duymak psikolojik olarak kişinin yardım çığlıkları anlamına gelir. Ruhsal dünyasında pek çok sorun yaşayan ancak gerçek yaşamında yeterince destek göremeyen, çok yalnız kalmış ve kimsesiz hisseden kişileri sembolize eder ve kişinin yardıma ihtiyacı olduğuna dair işaret verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!