RuyaTabirleri.com

Rüyada Ses Kısılması

Rüyada ses kısılması, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır herkesten sakladığı sırlarının düşmanların kulağına gitmesi sonucu kötü günler geçirdiğine, eğer yapılacak her baskıyı ve saldırıyı iyi bir şekilde kontrol ederse bulunduğu mevkiyi ve daha üst mevkileri kazanabileceğine tabir edilir. Ve açıkları ile yanlışlarını arayan insanları kendisinden uzaklaştırırsa artık hiçbir sorunun canını bu kadar sıkmayacağına delalettir. Aynı zamanda, hane halkına yeni bir bireyin katılacağına tabir olunur.

Rüyada Sesinin Gür Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin gür çıktığını duyan kişinin, gerek kişiliği gerek yaptığı çalışmalarla insanlar arasında çok iyi biri olarak anıldığına ve daha ileriki zamanlarda daha büyük bir kazanç elde edeceğine delalet edilir.

Rüyada Sesinin Zayıf Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin zayıf çıktığını görmek, yapılan işlerde hile, hurda ve üçkağıt çıkmasından ötürü itibarının bozulmasına ve işlerinin bir bir kötülenip yetkililerce yaptığı işin defalarca incelenmesine sebep olur.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak

Rüyada alçak sesle konuşmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yaptığı büyük ve başarılı işlere rağmen alçakgönüllü olunduğu için daha çok kişi tarafından destekleneceğine işaret edilir.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak

Rüyada yüksek sesle konuşmak, rüya sahibinin, yapılan işlerde çalışan ve üreten insanlara acımadığına, dünya malına tamah ettiğine yorumlanır.

Rüyada Boğazının Tıkandığını Görmek

Rüyada boğazının tıkandığını gören kişinin, iş dünyasında yaşayacağı sıkıntı ve parasal sorunların epey uzun bir süre devam edeceğine ve hiçbir zaman bu sıkıntının giderilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duyan kişinin çok önemli ve hayati bir konuma getirileceğine ve şimdiye kadar yaptığı başarılı işler sayesinde çok tutulan ve çok sevilen kişinin uzun zamandır daha başka işlerle de ilgilendiğine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ses Kısılması İle İlgili Rüyalar;

 1. yasin (09 Temmuz 2015 saat: 11:48)

  Ruyamda üzerime büyük bi yük çıktı bağırdım sesim çıkmadı kimse beni duymadı eşim yanimdaydi oda duymadi birden kurtuldum içeriye gittim babam abim birde yabanci biri vardi durumu anlattim hastaneye git dediler ruyamda tabi yasaniyo bunlar sonra yüzüm buruş buruş oldugunu hissettim aynaya baktim bakamadim sonra geri dondum odaya odadaki ayna beni iki turlu gosteriyodu yorumlarinizi beklerim saygılar

 2. mehmet (19 Haziran 2015 saat: 11:41)

  Ruyamda sinifta ogretmen masasinda oturmusum arkadaslarima okudum universite ile diger universiteler araaindaki farklari ogrenci profillerini imkanlarini anlatiyorum. Herkes pur dikkat beni dinliyor sonra sesim kisiliyor ve arkadaslar kendi arasinda konusmaya basliyorlar. Yorumunuzu bekliyorum tsk.

 3. gonca (05 Haziran 2015 saat: 03:15)

  öncelikle denizde ablamın boğularak öldüğünü gördüm. yani ben ordayken bakanlar öldü diye haber verdi. daha sonra yatakta uzanırken ablam yanıma geldi ama çocuk şeklinde sen mi geldin dedim evet ben hiç gitmicem dedi. yataktan kalkıp anneme seslendim ablam geldi diye koşa koşa geldi ablam yatağımın orda oturuyodu çocuk şeklindeydi ama. annem onu görmedi sonra ben yatakta uzanıyodum tekrar ablamla konuşurken daha önce burda yaptıklarınızı biliyorum ben diye kelime çıktı ağzımdan ve ablamdan korkmaya başladım anne anne diye bağırdım kimse duymadı. yataktan kalkmaya çalıştım başımda havlu vardı saçlarım ıslaktı sanki bişey tutuyomuş gibi ağırlık oldu kalkmakta zorlandım. daha sonra kalktığımda tekrar anne diye bağırırken sesim kısıldı elime boğazıma götürdüm sesim gelmedi sonra uyanmıştım. lütfen hemen yorumlarmısınız çok etkilendim ve korktum.

 4. Nevin (30 Mart 2015 saat: 15:37)

  Gördüğüm rüyada yokus bir ormandaydim vve yağmur yağıyordu. Attığım her adımda Yıldırım carpiyordu üstteki ağaçlardan herhangi birini. Daha sonra etrafta hic ağaç kalmadi. Yağmurun oluşturduğu küçük bir yol vardi o yolun ortasında kafasi yarilmis bir Bebek vardi. Cok korkunçtu.

 5. aysu (04 Ocak 2015 saat: 15:43)

  Rüyada uykudan uyandım ve bilmediğim bir yerdeydim limontepe tarzı bir yeri andıran bir semtti biraz yuruyunce fark ettim 1 sokak çocuğu gelip para isteyince sesimin olmadığını da fark ettim kısık değil gidikti sonra bir çocuk daha geldi diğeri gidince ama bu ısrarcıydı eliyle çantama hamle yaptı parmaklarımla 1 dakika işareti yaptım biraz durdu ve o da gitti ben de yurumeye başladım sonra uykudan uyandım

 6. özlem (29 Kasım 2014 saat: 07:47)

  rüyamda hatırladığım annem damınsurun kenarında bir şeyle uğraşırken birden aşağıya düşüyor ben koşup aşağıya yardım çağırmak istiyorum ama sesim kısılıyor çok az çıkıyor zor anlıyorlardı beni ve bulduğum zamanda gidiyoz br eve orda bakıyorlar hiç br şeyi kalmıyor sanki düşmemiş gibi ayağa kalkıyor.ve gttiğimiz evde br köpek var büyük ama adam eğitmiş ne gösterse yapıyor bende videoya almak istiyorum bir daha yaptırmasını istiyorum bu kadar hatrlıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,