RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, bekâr kimselerin gördüğü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır birlikte güzel zamanlar geçirdiği ve zorluklara göğüs gerdiği kişi ile yakın bir zamanda dünya evine gireceğine delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, sevdiği kişi ile ilgili hayırlı bir haber alacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, sevinç içinde karşılanacak, kişinin üzerindeki rehaveti atmasına neden olacak güzel haberler alınacağına yorumlanır. Sevdiği kişiyi görenlerin özel hayatlarında olumlu gelişmeler olur ve ikili diyaloglar sayesinde var olan sorunlar çözülür. Bayanlar için en güzel aşkı tatmak, hayatın tüm güzelliklerini bir ilişki içinde yaşamak manasındadır. Arzu duyulan, yıllardır özlemi çekilen hayata kavuşmak kadar, evlat sahibi olarak anne ve babasını mutlu etmek, hayatında yeni bir döneme başlamak demektir. Sevdiği kişiyi gören erkekler için kara sevdaya tutulacaklarına, özellikle bekar kimseler için ilk görüşte aşık olacakları, akıllarından çıkaramadıkları biriyle tanışacaklarına yorumlanır. Hüzün duyulan, kişiyi derde boğan durumların yok olacağını da işaret eden rüya, şansın yüze güleceğini, kısmetlerin çifter çifter geleceğini ve kişinin murat kapısının da açık olacağını tabir eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiye kavuşacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve özlemlerinin son bulacağına ve nihayet bir araya geleceklerine yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada öpülen kişiden, en kısa zamanda hayırlı bir haber alınacağına, bu haber ile duyulan üzüntünün ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, rüyada öptüğü kişi ile hiç beklemediği bir yerde karşılaşacağına ve hasret gidereceğine yorulur.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Başkasıyla Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise, sevgilisinin etrafında dolaşıp onu kendi yanına çekmeye çalışan ve bu amaçla elinden gelen her şeyi yapmaya hevesli bir kadının varlığına tabir eder. Rüya sahibi bir erkekse eğer, kız arkadaşına güvenmesi gerektiğine, çünkü ondan başka kimseye bakmadığına ve başka erkekleri umursamadığına ve ona sadık kaldığına rivayet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ölü Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ile aralarında gereksiz ve sebepsiz tartışmalar yaşanacağına, bu tartışmaların bir yerden sonra kırgınlığa sebep olacağına ve bu yüzden iki tarafın da çok daha anlayışlı ve sabırlı davranması ve bu tartışma sürecini bu şekilde atlatması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Kaybetmek

İlişkideki bütün sorumluluğun karşı tarafa bırakıldığına, yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkı sağlanılmadığına ve rüya sahibinin böyle devam etmesi durumunda sevgilisi ile büyük tartışmalar ve kavgalar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Etmek

Kişinin ailesi tarafından onaylanmadığı için gerginliğe neden olan bir ilişkinin varlığına, evli kimseler için akıllarını çelecek hafif meşrep bir kadına işarettir. Eşlerin veya çiftlerin arasını açacak olan üçüncü bir kimsenin varlığına delalet eden rüya, bazen de etraftan duyulan laf, söz yüzünden çatışma yaşamaya, kişinin karşısındakine güvenmediği gibi, sürekli kuşkular içinde yaşadığına da yorulur.

Rüyada Sevdiği Kişinin Öldüğünü Görmek

Biten bir ilişkinin yeniden alevlenmeye başlaması ve eski sorunları bir kenara koyarak yepyeni başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Arzu duyulan, tutkuyla sevilen bir eşe, hayal edildiği gibi bir düğün yapmaya da yorumlanır. Evli kimseler için eşleri ile beraber yaşayacakları uzun ömürlerinde sağlık sorunları olmadan, her anın tadını çıkaracakları bir sürece alamettir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk yaşayan, sevdiği insanı gün içinde sık sık düşünen, beraber olduğu kimseyle evlilik hayalleri kuran insanların gördükleri bilinçaltı rüyaları arasındadır. Genellikle sevilen kimsenin sık sık akla gelmesi ve onunla alakalı hatıraları canlı tutmanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (06 Ekim 2014 saat: 22:31)

  Rüyamda ben ve sevdiğim çocuk beraber yarısı avm cafe gibi bir yer yarısı ise hastane olan bir yerde oturuyoruz. Ama bu arada sevdiğim çocuk benim onu sevdiğimi bilmiyor. Ben ona dogru yaklaşıyorum onun sandalyesine doğru geçiyorum. Üstüne doğru yaklaşıyorum. Dudaklarına dogru eğiliyorum. Tam onu öpüceğim zaman karşımızda duran televizyon da sevdiğim çocuğun babası ve annesinin bir çocuklarının olduğu söyleniyor. Sevdiğim çocuğun babası yada annesi tam hatırlamıyorum ama galiba babası idi doktor. Hemen bizim olduğumuz yerdeki hastane de çalışıyor. Biz hemen onun yanına gidiyoruz. Oraya vardığımızda bebek ölmüş. Herkes başsağlığı dileyip gidiyor. Herkes gittikten sonra babası ölen çocuğu yerden yere atarak dövüyor. Ondan sonra öğreniyoruz ki bebeği de annesi öldürmüş.

 2. mahmut çakır (09 Mart 2014 saat: 11:46)

  mrb.okulda çok hoşlandığım bir kız vardı.kendisiyle konuştum bana karşı birşey hissetmediğini söylemişti. ama rüyamda o kız, gözyaşları içinde beni çok sevdiğini pişman olduğunu güvenmediği için hayır dediğini söyledi.bende ağlamaya başladım.sonra birbirimize sarıldık ve birbirimizi çok sevdiğimizi söyledik.

  sizce bunun anlamı nedir.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden çok teşekkürler.

 3. ismail (21 Şubat 2014 saat: 09:04)

  birisini seviyorum ve konusuyoruz. ama galiba o beni sevmiyor. dun gece de ruyamda gordum onu. bi yolun ustunde dimdik duruyo ve kafasini yere eğmis. ağliyo. önünden ablasi gecti ve yüzüne bile bakmadi. ben ona noldu dedim. kafasini kaldirip yaşli gözlerle bana bakti. belki anlatmak istemez diye neyse boşver dedim ve gectim gittim yanindan. ayrica normalde boyu benden kısa ama rüyamda benden uzun ve kalıplıydı. bir önceki rüyamda da dudaktan öpüşüyorduk. bunlar ne anlama geliyor. meraktan çıldırıcam. yardımcı olursaniz çok sevinirim.

 4. ismail (21 Şubat 2014 saat: 09:02)

  birisini seviyorum ve konusuyoruz. ama galiba o beni sevmiyor. dun gece de ruyamda gordum onu. bi yolun ustunde dimdik duruyo ve kafasini yere eğmis. ağliyo. önünden ablasi gecti ve yüzüne bile bakmadi. ben ona noldu dedim. kafasini kaldirip yaşli gözlerle bana bakti. belki anlatmak istemez diye neyse boşver dedim ve gectim gittim yanindan. bir önceki rüyamda da dudaktan öpüşüyorduk. bunlar ne anlama geliyor. meraktan çıldırıcam. yardımcı olursaniz çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,