RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek, gerçek hayatta hem erkekler hem de kadınlar için güzel kısmete işaret eder. Rüya sahibi, aradığı mutluluğu ve aşkı kısa zaman içerisinde bulacak ve o kişiyle evlenecektir. Kişinin hayatı belli bir düzene girer ve huzurlu, sakin bir hayat sürer. İş hayatı yolunda gider ve kazanç derdi olmadan yaşamını sürdürür.

Rüyada Sevdiğin Birini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken gören kimsenin, o kişiye zamanında bir yanlış yaptığını gösterir. Rüya sahibi yaptığı hatanın farkına varıp o kişiden af dileyecektir. Kendisini affettirebilmek için elinden gelen çabayı gösterecektir. O kişi rüya sahibi affedebilir fakat ipleri de kendi eline alır. Rüya sahibine karşı bir üstünlük kurar.

Rüyada Sevdiğin Birini Sarhoş Görmek

Rüyada sevdiğin bir insanı sarhoş görmek, o kişinin sıkıntılarına işaret eder. Rüyada görülen kişi bazı sorunlarla karşı karşıya kalacaktır. Rüya sahibi de kendisinin ona yardım etmesini bir görev olarak görür. O kişiye borcu olduğunu düşünür ve ona yardım ederek bu borcu ödeyeceğini düşünür.

Rüyada Sevdiğin Birini Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğin birini evlenirken gören kimse, karşısına çıkacak sorunlarla çok zaman harcayacaktır. Sürekli olarak bir yerlerden sorunlarla karşılaşacak olan rüya sahibi bu sıkıntılı günleri geride bırakmak için çok çaba harcayacaktır. Ayrıca bir borç altına girecek ve kendisini farkında olmadan zorlu günlere sokar. İçinden çıkılmaz, problemli günler yakındır.

Rüyada Sevdiğin Birini Öldürmek

Rüyada sevdiğin birini öldürmek, hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir çok destekçisi olduğu ve kendisini asla yalnız hissetmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişilerin sayesinde hayatında daha çok yol kat eder ve yükselişi sürekli hale gelir. Ancak bu güzelliklerin yanında rüya sahibi yanlışlar yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!