RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek, hayatın iyi ve güzel geçeceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına yorumlanır. Bekar kişiler için duygularına karşılık bulacakları, güçlü bir iletişim kuracakları insanlarla tanışacaklarını, sosyal aktivitelere daha fazla zaman ayıracak olan rüya sahibinin hayattan zevk alacağını ve sevdiklerinin güzel haberleriyle de neşeleneceğini tabir eder. Genel olarak hayra ve güzelliğe yorumlanan rüya, ilişkilerinde kırgınlıklar olan veya eşiyle, sevgilisiyle dargınlık, küskünlük yahut ayrılık yaşayan kişiler için yeniden barışacaklarına ve aralarındaki sorunu çözerek yollarına birlikte devam edeceklerine de delalettir. Sevdiğin çocuk güler yüzlü ise en kısa zamanda iyi haberler almak, duygusal ve romantik anlar yaşamak manasındadır. Asık suratlı veya kızgın şekilde görmek ise çıkacak gereksiz tartışmaların fazla büyümesi sonucu kişinin keyfinin kaçacağına alamet eder.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Ölmüş Görmek

Görülen kişinin güzel haberler alacağını, sağlığının bozulmayacağını ve iyi, uzun bir ömrü olacağını işaret eder. Aynı zamanda görülen kişiyle bir ömür mutlu olunacağını ve ilişkisi olan kişiler için sürpriz evlilik kararı alarak hem ailelerini, hem de arkadaş çevrelerini şaşırtacaklarını tabir eder. Bu kimsenin rüya sahibinden bir isteği, ricası olacak manasına da gelir.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Öpmek

Birlikte çıkılacak uzun bir yolculuğa ve geleceğe dönük konuşmalar yapmaya, hayali kurulan durumların yavaş yavaş gerçek olmasına, ailelerle tanışmaya ve nişan yapmaya da alamettir. Kişinin ayaklarını yerden kesecek, hayata daha olumlu ve neşe içinde bakmasına neden olacak gelişmeleri de tabir eden rüya aşk dolu günleri, kısmet bolluğunu ve özel hayatta mutlu olmayı ifade eder.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin aşk hayatında yoğun günler geçirdiğini ve yaşadığı beraberliği gün içinde sıklıkla düşündüğünü, kendisini yalnız hissetmekten korktuğunu ve beraberliğini korumaya çalıştığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!