RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek

Rüyada sevdiğin erkeği görmek; bir kadının görüp tadabileceği en hayırlı ve güzel rüya örneklerinden biridir. Bu rüyayı gören kişinin hayır kapısı her daim açık kalacaktır ve hiçbir zaman doğru olmayan yola meyil dahi etmeyen biri olacaktır. Bu kimse, yaşadığı hüzünlü hallerden kurtulup konfora kavuşacaktır. Eğer uzak kaldığı bir akrabası, bir sevdası varsa ona da kavuşacaktır. Özlemini dindirecektir ve rahat edecektir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Çirkin Görmek

Kişi rüyasında sevdiği erkeği çirkin görüyorsa, kendi içinde bazı iç hesaplaşmalar yaşadığına delalettir. Kişi, bu iç hesaplaşmalar sonucu olmayacak bahaneler üreterek hatalarının ve yanlışlarının üzerini kapatmaya çalışacaktır. Görünüşte kısmen başarılı olsa da, bu kimse aslen neyi nasıl yaptığını kendisi çok iyi tecrübe edip bildiği için rahat edemeyecektir. Kişinin yaşayacağı içten pazarlıklı bir süreç, kişiye hemen hemen her anlamda olumsuz olarak geri dönecektir. Prestij kaybı yaşanması da muhtemeldir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiği erkeği başkasıyla gören kişiyi hüzün ve mutsuzluk bekliyordur. Bu rüya, kişinin kapılacağı melankolik ve tatsız tuzsuz bir ruh haline işarettir. Özellikle kişi, aşk hayatı ile ilgili bir takım değişiklikler yaşayabilir. Bu değişiklikler, kişinin genel anlamda da hayatını değiştirebilir. Yaşanacak olan zorlu süreç, kimi zaman ızdıraba dönüşebilecek olsa da, rüya sahibi asla umudunu kaybetmemelidir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Sevişmek

Rüyada sevdiği erkekle sevişen kişiyi bereket ve huzur beklemektedir. Özellikle, rüyayı gören kimse evli ya da evliliğe yakın bir kimse ise, o kişinin bol ve hayırlı evladı olacağı anlamına delalettir. Kişiyi, mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı beklemektedir. Genel anlamda da her türlü iyiliğe yorulabilecek olan bu rüya, güzelliklere ve rahat nefes almaya bir işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!