RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Kızı Görmek

Rüyada sevdiğin kızı görmek, bir misafir ağırlanacağı anlamına gelmektedir. Bu misafir bir arkadaşınız, akrabanız ya da herhangi bir kimse olabilir. Bazı konularda bilgi alacak ve kararlarınızı değiştireceksiniz. Rüyanın bir diğer manasına baktığımızda, değişimi işaret ettiğini görürüz. Bu değişim, hayatınızda önemli bir yere sahip olacaktır. Çok daha farklı bir bakış açısı kazanmanız ve çevrenizdeki insanlarla ilgili de kararlar almanız söz konusudur. Bezme durumu, bıkkınlık da bu rüyadan çıkarılması gereken sonuçlar arasında yer alır. Bir müddet konsantrasyon sorunu yaşayacak ve bununla ilgili hatalar yapabileceksiniz.

Rüyada Sevdiğin Kızı Başkasıyla Görmek

Kısa zaman sonra girişecek olduğunuz yanlış bir işi tasvir eder. Biraz hızlı bir şekilde alınan karar, pişmanlık duyacak olduğunuz davranışlar yapmanıza neden olacaktır. Yanlışın farkına vardığınızda, düzeltilmesi olanaksız hale gelecektir. Bu nedenle düşüncesizce karar vermenin olumsuz sonuçlarını unutmamak gerekir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Öpmek

Bir konu ile ilgili olarak, tedirginlik yaşanması anlamı taşımaktadır. Kısa süre önce başlanan bir işte, endişe duymanız ve sürekli sorgulama yapmanız, sizi strese sokacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konu, böyle durumlarda vazgeçmenin en iyi çözüm olabileceğini bilmektir. Kafanızda çok sayıda soru ile bu işin başarı şansı azdır.

Rüyada Sevdiğin Kıza Sarılmak

Huzur arayışı şeklinde anlamlandırılarak ifade edilmektedir. Hayatınızdaki çeşitli huzursuzluklar, sizi oldukça rahatsız etmektedir. Bu sebepten dolayı da huzur arayışlarınız sürmektedir. Bu konuda çeşitli davranışlarınız görülebilir. Bazı kişilere gereğinden fazla değer vermek de buna örnek olarak verilebilir.

Rüyada Sevdiğin Kızla Konuşmak

Panik ve telaş nedeniyle yapılan yanlışların delaletidir. Acele ederek bir iş yapacağınızı ve bu işin de size olumsuz yansıyacağını söyleyebiliriz. Çok daha sakin ve düşünerek yapılan işlerdeki başarı oranının yüksek olduğu hatırlanmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!