RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Kızı Görmek

Rüyada sevdiğin kızı görmek, bir misafir ağırlanacağı anlamına gelmektedir. Bu misafir bir arkadaşınız, akrabanız ya da herhangi bir kimse olabilir. Bazı konularda bilgi alacak ve kararlarınızı değiştireceksiniz. Rüyanın bir diğer manasına baktığımızda, değişimi işaret ettiğini görürüz. Bu değişim, hayatınızda önemli bir yere sahip olacaktır. Çok daha farklı bir bakış açısı kazanmanız ve çevrenizdeki insanlarla ilgili de kararlar almanız söz konusudur. Bezme durumu, bıkkınlık da bu rüyadan çıkarılması gereken sonuçlar arasında yer alır. Bir müddet konsantrasyon sorunu yaşayacak ve bununla ilgili hatalar yapabileceksiniz.

Rüyada Sevdiğin Kızı Başkasıyla Görmek

Kısa zaman sonra girişecek olduğunuz yanlış bir işi tasvir eder. Biraz hızlı bir şekilde alınan karar, pişmanlık duyacak olduğunuz davranışlar yapmanıza neden olacaktır. Yanlışın farkına vardığınızda, düzeltilmesi olanaksız hale gelecektir. Bu nedenle düşüncesizce karar vermenin olumsuz sonuçlarını unutmamak gerekir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Öpmek

Bir konu ile ilgili olarak, tedirginlik yaşanması anlamı taşımaktadır. Kısa süre önce başlanan bir işte, endişe duymanız ve sürekli sorgulama yapmanız, sizi strese sokacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konu, böyle durumlarda vazgeçmenin en iyi çözüm olabileceğini bilmektir. Kafanızda çok sayıda soru ile bu işin başarı şansı azdır.

Rüyada Sevdiğin Kıza Sarılmak

Huzur arayışı şeklinde anlamlandırılarak ifade edilmektedir. Hayatınızdaki çeşitli huzursuzluklar, sizi oldukça rahatsız etmektedir. Bu sebepten dolayı da huzur arayışlarınız sürmektedir. Bu konuda çeşitli davranışlarınız görülebilir. Bazı kişilere gereğinden fazla değer vermek de buna örnek olarak verilebilir.

Rüyada Sevdiğin Kızla Konuşmak

Panik ve telaş nedeniyle yapılan yanlışların delaletidir. Acele ederek bir iş yapacağınızı ve bu işin de size olumsuz yansıyacağını söyleyebiliriz. Çok daha sakin ve düşünerek yapılan işlerdeki başarı oranının yüksek olduğu hatırlanmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevdiğin Kızı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. furkan (24 Aralık 2014 saat: 17:13)

    Ruyamda sevdigim kizi gordum yaninda da arkadasi ve akrabasi vardi benimle konusmaya basladı bana kaşlarinin döküldüğünü soyledi sonra aniden bir eve girdim evin her odasinda yatir mezari vardi ev yuksekti ve mezarlarda birisi kari koca diger odada ki de çocuk mezariydi

  2. mahmut (30 Ekim 2014 saat: 11:51)

    Ruyamda babam bni evden kovmustu o sinirle nereye gittigimi bilmeyerek ana caddeden karsiya gececektim.yanima baktigimda cok sevdigim hatta iler ki zamanda evlenmek istedigim ama o bnim onu sevdigimi bilmiyor ve kuzenimin kizi kndisi yaninda gordum birden sarildik uzun bir sure sanki hayatimin en guzel aniydi.sonra arkamdan anne babam geldi bizi sarilarak gormelerinde pek bi tepki vermediler ve sevdigim kiz oradan uzaklasti babamlarin gelmesiyle utanmis gibiydi.hatta bu evden kovulma animi 3 defa gordum 3 undede bni engellemek isteyen kisiler farkli kisile.ama sevdigim kizla sarilma olayini bir kere yasadim ruyamda.sonra ruyamda ona onu sevdigimi soyledigimdede degisik bir tepki verdi sanki bana sarilan o degilmis beni sevmiyor gibi bir tepki verdi.Allah hayirlara vesile etsin bu ruya ne anlama geliyor.?

  3. erhan (14 Eylül 2014 saat: 10:10)

    Rüyamda babam beni arbayla bir yere bıraktı. Ben ordan gidiyoRdum ve sonra sevdiğim kız karşıma çıktı. Birkaç saniye göz göze geldik. Sonra ben yoluma o yoluna devam etti. 5,6 saniye sonra bir inleme duydum. Hemen geri koştum ve baktımki o kız düşmüş. Onu alıp kucağımda evine kadar götürdüm ve evine bıraktım. Yanağıma bir öpücük kondurdu ve ”Yarın görüşürüz.” dedi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,