RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişi ile hayatındaki bir kişi arasında yaşanacak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme, bu dönem içinde yaşanacak tartışmalara ve kavgalara ve bu dönemin sonunda yaşanacak ve iki tarafı da çok kötü bir şekilde etkileyecek kırgınlığa alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin sevdiği kişi ile çok mutlu olduklarına ve bu mutluluğun daha uzun yıllar boyunca devam edeceğine tabir eder.

Rüyada Sevdiğine Sarıldığını Görmek

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme ve bu dönem içerisinde ara sıra kavga etmeye ve tartışmaya yorulur. Bu durumdan kurtulmak için, iş hayatında ve aile hayatında çıkan tartışmalardan uzaklaşmak ya da konulara daha sakin yaklaşmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Öpmek

Rüyayı gören kişinin, ortaya çıkan bir sorundan ötürü sevdiği kişiye yardım edeceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına ve birlikte sorunun üstesinden geleceklerine delalet eder. Ayrıca, yaşanan parasal bir sıkıntının rüya sahibinin araya girip destek vermesi sayesinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Ağlamak

Bir süre önce ayrılan sevgililerin bu ayrılığa daha fazla dayanamayarak tekrar bir araya geleceklerine ve iki tarafın da çok mutlu olup çok sevineceğine yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi ile sevgilisinin çok hayırlı bir karar vereceklerine ve bu kararın aileleri de çok sevindireceğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Uyumak

Rüya sahibinin, çalışkan biri olmamasından, tembel bir kişiliğe sahip olmasından ve bir iş bulamamasından ötürü çok kötü durumlara düşeceğine, parasız kalacağına ve bu yüzden sürekli tartıştığı sevgilisi ile ayrılacaklarına tabir eder. Ayrıca yaşanan tatsız olayların düzelmesi ve sevgililerin barışması için işe girip çalışmak gerektiğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,