RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek; yaşanabilecek huzursuzluklara ve yakın zamanda hatırlanabilecek kötü anılara işaret etmektedir. Kişinin geçmişinde yaşadığı tatsız ve acı veren olayları, tekrar rüya sahibini bulup üzebilir, canını yakabilir. Kişi, bir travma içerisine girerek hayattan soğuma aşamasına dahi gelebilir. Hiç mübarek bir rüya olmamakla birlikte, kötülükleri çağıran ve hayırsızlık getiren bir rüya olarak yorumlanabilir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken gören kişinin iki dünyada da mutluluğu ve huzuru eksik olacak demektir. Son derece kötü bir rüya olarak yorumlanır. Kişiyi, oldukça zor günler ve meşakkatli bir yol beklemektedir, denir. Kimi zaman yaşadığı umutsuzluklara rağmen savaşını sürdürmüş ve mücadelesini hiçbir zaman yarıda bırakmamış olan bu kişi, öyle şeyler yaşayacaktır ki, artık pes etme noktasına gelecektir. Yaşayacağı olaylarla birlikte derin yaralar alacak olan rüya sahibi, çıkış yolunu ararken adeta kaybolma noktasına gelecektir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Elele Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla elele gören bir kimseyi karmaşık durumlar ve düşüncelilik hali beklemektedir. Kişi, çevresi ile alakalı bazı şüphelere gark olacaktır ve bunları çözmek için bir hayli kafa yoracaktır. Son tahlilde, yaptığı analizler ile birlikte çevresindeki bir takım kişilerin aslında başka kimlikleri, başka yüzleri olduğunu öğrenecektir. Kişi için adeta bir ders niteliğindeki rüyadır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Nişanlı Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, kişinin yaşadığı zorlu süreçlerin geride kalacağına delalettir. Rüyayı gören kimsenin son zamanlarda çok zor şeyler yaşayıp bunalmış olduğu aşikardır. Bu zor dönemin arkasında ise güzel ve güneşli günler rüya sahibini beklemektedir. Yeni umutların yeşerdiğini gören kişi, bu umutlara bir atmaca gibi sarılarak peşini bırakmayacaktır. Hırslı yapısı ve mutlu olma isteği, bu kimseyi mutluluğa taşıyacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: