RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada sevdiğini görmek, hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, aşk hayatında yaşanacak sürpriz bir gelişmeye ve yaşanacak olayların iki taraf için de çok güzel hatıralar yaratacağına delalet edilir. Aynı zamanda, beraberliği olanların beraberliğinin biteceğine ve sevgilisi olmayanların ise yeni bir sevgili bulacağına işaret edilir.

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, rüyayı gören kişinin, sevgilisinden çok önemli bir konuda yardım alacağına ve bu sayede çok iyi bir iş başaracağına tabir edilir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında birlikte olduğu insanlara hile yapacağına delalet edilir.

Rüyada Sevdiğini Kıskanmak

Rüyada sevdiğini kıskanmak, iş hayatında hırs ile yapılan işler ve çalışmalar yüzünden çok büyük sıkıntılara girileceğine ve kişinin zarara sürükleneceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğini Hasta Görmek

Rüyada sevdiğini hasta görmek, rüyada görülen kişinin çok mutlu ve huzurlu olduğuna ve gayet iyi bir halde olduğuna işaret edilir. Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanları bir an bile yalnız bırakmak istemediğine tabir edilir.

Rüyada Sevdiğini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiğini ağlarken görmek, rüya sahibinin, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına ve yapmak istediği işleri bu haberler doğrultusunda gerçekleştireceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğini Gelinlikle Görmek

Rüyada sevdiğini gelinlikle görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında hayal ettiği ve düşündüğü ne varsa hepsine kavuşacağına ve sıkıntılarından en kısa zamanda kurtulup Allah’a şükredeceğine işaret edilir.

Rüyada Sevdiğini Beklemek

Rüyada sevdiğini beklemek, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi ve güzel zamanların gelmekte olduğuna ve yakında hayırlı haberler alıp büyük başarılar getirecek işlere girileceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

Özlenen birinin varlığını ifade eden rüya, kişinin geçmişte yaşadığı bir aşkı hala unutmadığını, bu kimseye ulaşabilmek adına çeşitli yollar denediğine, evliliğinde mutsuzluk yaşamaya işarettir. Geçmişe olan bağlılığın da sembolü olan rüya, yaşanan zamana konsantre olmak konusunda zorluk çekildiği için, sürekli bir mutsuzluk halinin egemen olduğunu da bildirir.

Rüyada Sevdiğini Evlenirken Görmek

Sevdiği kimseyi başkasıyla evlenirken görmek, güvenilen birinden gelecek bir yanlışa, hakarete, kişinin gururunu kıracak bir durum içine girilmesine yorumlanır. Beklenmedik, hayal kırıklığı yaşatan olaylara maruz kalan rüya sahibinin ilişkisinde de sorunların ortaya çıkacağına alamettir. Sevdiği kişiyi kendisiyle evlenirken görmek ise muradına erecek olmak, hayata dair her isteği elde etmek şeklinde ifade edilir.

Rüyada Eski Sevdiğini Evlenmiş Görmek

Geçmişte yaşanan, kişiye iz bırakan olayların bugün hala hüzün yarattığına tabir edilir. Gönlü başkasında olan rüya sahibinin ailesinin istediği biriyle evlenmek zorunda kalacağına ve mutluluğuna daha en başında gölge düşeceğine alamettir. Duygusal açıdan mutsuzluk yaşamaya, fakat maddi konularda herhangi bir sıkıntının olmaması anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğini Ölü Görmek

Sevilen kimsenin afiyette ve iyi olacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına haber verir. Aile ve akrabalar konusunda da geleceğin güzel gelişmelerle dolu olduğunu bildiren rüya, sağlıkla dolu günlerde kişinin her açıdan kendini mutlu hissedeceğini işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Aramak

Yaşanan mutlu bir olayı aileye ve sevilen insanlara bildirip, onlarla beraber kutlamak manasındadır. İşle ilgili bir meselede ne yapacağını bilemeyen rüya sahibinin imdadına koşacak vefalı arkadaşları işaret eden rüya, evlilik niyetinde olanların karşılarındaki kişi açısından çok şanslı olacaklarını, her zaman her konuda fikir birliğine varacaklarını ve karşılıklı anlayış sayesinde tüm zorlukları el ele verip atlatacaklarını tabir eder.

Rüyada Sevdiğini Azarlamak

Başkalarının sözleriyle kırılan ve duygusal olarak yıpranan rüya sahibinin bundan sonra herkese eşit mesafede yaklaşacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Ailesiyle Tanıştırmak

Özel yaşantısında beraberliği olan bekar kişilerin, kendi ailelerini kurmak adına düşüncelere gireceklerine, eşya alacaklarına, para biriktirmeye başlayacaklarına alamet eden rüya, beraber olunan kişinin aile tarafından benimseneceğine ve çok sevileceğine müjde verir.

Rüyada Sevdiğini İstemeye Gitmek

Hayırlı kısmet kapılarının açılacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, aşk hayatında işlerin yolunda gitmesiyle beraber, kişinin mutluluğunu ve huzurunu iş ortamına da yansıtacağına dair bilgi verir.

Rüyada Sevdiğini Yolcu Etmek

Gerçek hayatta da gurbete gitmek veya sevdiklerinden bir müddet ayrı düşmek, sıla hasreti çekmek manasındadır. Evli kimseler için eşlerinin yaşadıkları bir rahatsızlıktan dolayı kişinin çok üzgün hissedeceğini, bu dönemde aradaki sevgi bağının daha da artacağını ifade eder.

Rüyada Sevdiğini Söylemek

Sevdiği kişiye onu sevdiğini söylemek, her işi hakkıyla ve layıkıyla yapmak anlamındadır. Rüya sahibinin olgun davranışlarını özel ilişkisinde de en güzel şekilde ortaya koyduğunu, evliliğinin ve ailesinin tüm sorumluluklarını üzerine alıp, görevlerini de en mükemmel şekilde gerçekleştirdiğini bildirir. Atılan her adımdan emin olmaya, kendine güvenmeye, görüşülen arkadaşlara ve girilen çevrelere dikkat etmeye de tabir edilir.

Rüyada Sevdiğini Aldatmak

Gaflet içinde olan rüya sahibinin bu süreçte hata üstüne hata yapacağına yorumlanan rüya, kendisine ayna tutmamaktan dolayı kusuru daima karşı tarafta arayan kişinin doğru yolu uzun süre daha göremeyeceğine, hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Dövmek

Uç davranışlar sergilemek, kendine beklediği saygıyı başkalarına göstermemek ve bu nedenle hoş karşılanmayan bir insan haline gelmek demektir. Öfkesine yenik düşen rüya sahibinin eşine karşı tavırlarının kırıcı ve aşağılayıcı olmasından dolayı evliliğini riske attığına da yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Yaralamak

Bir işi yarım bırakarak kendisine güvenen insanların inançlarını zayıflatmak ve mahcup duruma düşmek demektir. Sevilen birine verilen sözü tutamayan rüya sahibinin aldırmaz tavırlarından dolayı arkadaşlarının kendisine olan davranışlarında olumsuzluklar yaşanacağını, kendine değer veren, her zaman yanında olan insanların zor günlerinde aynı desteği vermemek suretiyle vefasızlık yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğini Bıçaklamak

Ağır konuşmalar, kalp kırıcı sözler sarf ederek ev içinde huzursuz, gergin ve mutsuz bir tablo yaratacak olan rüya sahibinin, sinirlerine hakim olmayı beceremediği için bu davranışları yinelediğine ve özel yaşantısında problemlerin bir türlü bitmediğine yorumlanır. Kişinin davranışlarını kontrol etmemesi halinde bu gerginlik yüzünden aile ve iş yaşantısının riske gireceğini de bildirir.

Rüyada Sevdiğini Hamile Görmek

Evliler için aileye katılacak yeni bir bebek haberi olduğu gibi, bekar kimseler için yakın zamanda dünya evine girip, ailelerini mutlu edeceklerini bildiren rüya, yetişkin kimselerin de evlatlarının evlendiklerini görüp mutlu olacaklarını işaret eder. Sürprizlerle dolu bir beraberliğin, güzel, müjdeli haberler alarak neşelenmenin, üzerindeki stresten kurtularak, çok daha iyi bir psikolojide yaşamanın ifadesidir.

Rüyada Sevdiğini Kurtarmak

Sevdiğini yangından kurtarmak birine borç vermek, hasta bir yakına tedavisinde yardımcı olmak demektir. Sevdiğini bir kazadan kurtaran kişi evliliğindeki sorunları çözer ve daha mutlu olacağı bir yuva kurar.

Rüyada Sevdiğini Kel Görmek

Giderek yoksullaşan rüya sahibi, ailesinin geçimini sağlamak için daha çok çalışmaya, gerekirse ek iş yapmaya niyetlense de, içinde bulunduğu zamanda işlerinin pek de kolay olmayacağını, maddi olarak zorlandığı için ailesinde de bazı tartışmalı durumların yaşanacağını bildirir. Üst üste gelen aksilikler nedeniyle gerginlik yaşamak ve büyük baskı altında kalmak manasına gelir.

Rüyada Sevdiğinin Giysi Giymediğini Görmek

Özel yaşamında arzularına ve tutkusuna yenik düşen rüya sahibinin inancına ters düşen şekilde bir hayat sürdüğüne tabir edilir.

Rüyada Sevdiğini Simsiyah Giyinmiş Görmek

Eşin veya beraber olunan kişinin büyük bir derdi olduğunu, kişinin ona yardımcı olmak için konuştuğunu fakat elinden bir şey gelmeyeceğini bildirir. Sevilen kimsenin hastalığa yakalanması yüzünden aile içinde hüzünlü durumların oluşacağını da tabir eder.

Rüyada Sevdiğini Sarhoş Görmek

Evli kimseler için eşlerinin fütursuz davranışları nedeniyle aile büyüklerine karşı mahcup duruma düşeceğini, eşini uyarmasına rağmen durumda bir düzelme olmaması yüzünden iplerin iyice gerginleşeceğini bildirir.

Rüyada Sevdiğini Kendisini Aldatırken Görmek

İçinde bulunulan ilişkide bazı şüpheli durumların olduğunu ve kişinin kuruntu yaptığı için, sevdiği insanın her hareketini gözlediğini işaret eder. Bazen de kulaktan dolma sözlerle hareket etmek suretiyle sevilen insanları rencide edecek davranışlarda bulunmanın tabiridir.

Rüyada Sevdiğini Yüzerken Görmek

Özel yaşamda her şeyin yolunda gideceğine, aşk dolu günler yaşanacağına, sevilen arkadaşlar ve aileyle beraber mutlu, huzurlu günler geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Hastanede Görmek

Yakın bir arkadaşın borçlarıyla yakından ilgilenmek ve hayatını düzene sokabilmesi için ona elden geldiğince yardım etmenin ifadesidir.

Rüyada Sevdiğini Hapiste Görmek

İşle ilgili girişimlerde evraklarda sahtecilik yapan kimselerle işbirliği içinde olmak yüzünden kişinin kendisini zor duruma düşüreceğine, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına delalettir.

Rüyada Sevdiğini Kan İçinde Görmek

Sevilen kişinin ettiği bir laf yüzünden kırılmak, kalbini keder kaplamak demek olduğu gibi, ömür boyu unutulmayacak bir üzüntünün de tabiridir.

Rüyada Sevdiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Zamanının çoğunu sevdiği insanla geçiren ve yoğun bir bağlılık duyan kimselerin gün içinde de sevdiği insanı düşünüp, sürekli gelecek hayalleri kurduğuna, kendini dinamik ve mutlu hisseden rüya sahibinin hayatından memnun olduğuna yorumlanır. Güzel bir ilişki içinde olmanın verdiği psikolojiyle hayatın her alanında pozitif yaklaşımlar gösterildiğine de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,