RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğini Söylemek

Rüyada sevdiğini söylemek, açık sözlülük ve cesaretli davranışlar göstermek, kendini daha iyi ifade edebilecek mecralar bulabilmek demektir. İş hayatında bu meziyetlerin çok işe yarayacağını görecek olmaya yorumlandığı gibi, içe kapanık kişilerin bu dönemde biraz daha sosyal bir hayata kavuşacaklarını, yaşamdan daha fazla keyif alacaklarını bildirir. Planlanmış şekilde, düzenli yaşamanın hem özel hayatı, hem de çalışma hayatın pozitif yönde etkileyeceğine tabir edilir. Kişinin tüm kartlarını açık oynayacağına, sevdiği insanlara itina gösterip, üzerlerine titreyeceğini, elinden gelen tüm imkanları sunacağını ifade eder. Romantik ve aynı zamanda tutku dolu bir ilişkinin de müjdecisidir. Özellikle bekar kişiler için tüm duygularına hitap edecekleri, tam anlamı ile tatmin olacakları bir beraberliğe adım atacaklarının da müjdesini verir.

Rüyada Eski Eşine Sevdiğini Söylemek

Bu rüya şüphelerin, endişelerin ve kuruntuların ortadan kalkacağını, kişinin çok daha net şekilde, kendinden emin bir ifade içine gireceğini, çevresindeki kişilere karşı daima dürüstçe davranacağını bildirir. Yakın zamana kadar eski samimiyetin kalmadığı bir eski dostla görüşmeler yapılacağını, bu kişiyle aradaki sıkıntıyı kökten çözüp dostluğunu onaracak olmayı delalet eder. Aynı zamanda kötü niyetle söylenmeyen ancak yanlış anlaşılan sözler sarf ederek can sıkıntısı yaşayanlar durumun açığa kavuşması ile beraber rahat bir nefes alacaklar demektir.

Rüyada Eşine Sevdiğini Söylemek

Beraberliklerde tatlı sözlerin egemen olacağına, eşler arasında saygı ve sevginin süreceğine yorumlanır. Kırgınlıkların ve küslüklerin unutulacağını bildiren rüya, her konuda uzlaşmanın işaretidir. Kişinin gelirinin iyi olmasıyla beraber sevilen kişiyi şımartmaya ve onun gönlünü alacak hediyeler vermeye alamettir.

Rüyada Sevdiğini Söylemenin Psikolojik Yorumu

Gerçekte de sevilen kişilere karşı beslenen duyguların ifade edilmesinin arzulandığını bildirir. Karşılıklı ya da platonik bir aşkın kişinin günlük yaşamını etkilediğini, bu kimseye yakın olmak, yakınlık kurmak, hissedilenleri söylemek için fırsat kollandığını haber verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!