RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğinin Öldüğünü Görmek

Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek, görülen kişinin çok uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceğini bildirir. Aynı zamanda rüyayı gören kimse ile sevdiği kişinin de beraberliklerinin çocuklarla taçlanacağı ve uzun süreceği şeklinde de tabir edilmektedir. İslami yorumlara göre ise, rüyada sevdiğini ölmüş gören kişinin ahlakı zayıflar ve itibarı da düşer. Günaha meyilli bir hayat yaşandığına da işaret eder. Sevdiğinin öldüğünü gören ve arkasından ağlayan, haykıran, ağıtlar yakan kişiler ise mevki olarak yükselir ve iyi bir hayat sahibi olurlar. Rüyasında ölmüş sevdiğini gömdüğünü gören kişi ise çok hayırlı bir haber alır.

Rüyada Ölen Sevdiğinin Güldüğünü Görmek

Rüya sahibinin sevdiği insan için her şeyi yaptığına ve bu konuda vicdanının rahat olduğuna işarettir. Gerçek hayatta da kişinin sevdiği insan için türlü fedakarlıklarda bulunduğu ve sevgisini her şekilde ifade ettiği anlamlarına gelir. Rüyada ölmüş sevdiğinin konuştuğunu görmek ise dikkat edilmesi gereken bir rüyadır, zira ölmüş kişilerin rüyalarda söyledikleri sözler oldukları gibi gerçek hayatta da karşılık bulur ve sözleri yorumlanmaz.

Rüyada Ölü Görmek

Ölü görmek genellikle yeni bir habere, uzun zamandır görülmeyen bir sevilene kavuşmaya ve hayırlı yolculuklara işaret eder. Kişinin ailesinden birini ölmüş görmesi o kişinin ömrünün uzun olacağı ile yorumlanırken, farklı bir yoruma göre ise, öldüklerini görülen kişilerden kötü haberler almaya da yorumlanabilir. Rüyada kefenlenmiş bir ölü görmek çok uzun bir seyahate çıkılacağını haber verir.

Rüyada Sevdiğinin Öldüğünü Görmek Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatlarında ölüm gibi büyük bir kayıp yaşayan kişiler, kaybettikleri yakınlarını ve sevdiklerini rüyalarında görürler ve bu uzunca bir süre devam edebilir. Tamamen psikolojik olarak kişinin acısının, üzüntüsünün dışa vurumu olduğu gibi, zaman zaman da kaybetmekten korkulan kişiler hakkında da bu tip rüyalar görülür. Ölüm acısı ya da kaybetme korkusu kişinin rüyasında sevdiklerini ölmüş olarak görmesine neden olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!