RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgi Görmek

Rüyada sevgi görmek, rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı günler geçireceğine, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına ve bu yüzden hiç olmadığı kadar kötü zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sevgili Duymak

Rüya sahibinin, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine ve bir rahatsızlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, eğer evli birisi ise aile hayatının çok hayırlı bir şekilde devam edeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi evli değilse çok kısa bir süre içinde çok mutlu olacağı bir olay için hayırlı bir karar vereceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgilin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, sevdiği insanlar ile çok mutlu olacağı ve refah içinde yaşayacağı, bir olayla karşı karşıya kalacağına bu sayede çektiği sıkıntılardan ve üzüntülerinden kurtulacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada Sevgi Göstermek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekeceği bir ortama gireceğine, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına ve hiç beklemediği bir anda kendisini üzecek olan bazı kişiler ile uğraşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali nurettin demir (19 Nisan 2014 saat: 14:00)

    Rüya önce okulda gerceklesiyor kiz arkadasim benim sinifimda sevmedugim bi oglanla gülüşüp konusuyor oglan kiz arkadasimin yanagini sıkıyor ben bunu gorup oglani dovuyorum kiz arkadasim cekip gidiyor pesinden gidiyorum o sira onun pesinde kopek oldugunu gorup kendimi kopegin onune atiyorum kopek siyah beyaz karisimi onu alt edemiyorum kiz arkadasim arkasina bile bakmadan gidiyor acil yorumlarsaniz cok iyi olur

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,