RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyada sevgili olduğunu görmek, kişinin uzun süredir olması için uğraştığı, beklediği ve özlem duyduğu bir durumla ilgili iyi haberler alacağına, uzun süredir görüşülmeyen bir tanıdıkla sohbet etmeye yorumlanır. Bekar kişiler için gerçek hayatta çok kısmetli bir kimse olduğuna ve yakın zamanda hayatını birleştireceği kimse ile tanışacağına da yorumlanır. Rüyada sevgili olduğunu gören erkek evli ise, eşiyle ikinci bir balayı yaşar veya aşkları pekişir. Rüyada sevgili olduğunu görmek İslami açıdan kişinin hayırlı ve zengin gönüllü bir kimseyle hayatını birleştireceğine ve aynı zamanda da şehir değişikliği yapacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Tatsız gelişmelere ve aynı zamanda istenmeyen sözler sarf etmeye yorumlanır. Rüyasında sevgilisinden ayrıldığını gören kimse, gerçek hayatta da eşi veya sevgilisiyle tartışır ve aralarına soğukluk girer. Gerginlik ve dedikodu gibi anlamlara da gelmektedir. Yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise, ailesinden alacağı kötü bir habere delalettir.

Rüyada Sevgilisini Aldattığını Görmek

Önemli bir karar arifesine gelineceğine ve dikkatli adım atmak gerektiğine yorumlanır. Kişinin yapacağı hataların bedellerinin çok büyük olacağı ve iyi düşünülüp, tartılması gereken bir süreçte olduğunun da işaretidir. Evli bir kimsenin böyle bir rüya görmesi kendisine duyduğu güvensizliği ya da aşırı şüpheci yaklaşımlarına yorumlanırken, bekar kişiler için de macera dolu bir hayat anlamına gelir. İslami açıdan ise, ahlaken istenmeyen bir yaşama sahip olunduğu ve tövbe edilip, Allah’a sığınılması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin çok büyük bir yalnızlık çektiğinin, hayatında aşkla bağlı olduğu bir kimse olmasını istediğinin simgesidir. Başkalarının beraberliklerine imrenen, aile kurmak isteyen kişilerin sıklıkla bu tip rüyalar gördükleri olur. Zaman zaman da platonik aşk duyulan ve karşılık alınamayan bir kişiye dair rüyalarda onunla sevgili olduğunu gören kimseler vardır. Bilinçaltında duyulan yoğun arzunun ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Veysel (09 Kasım 2015 saat: 06:49)

    Benn 3 sene öncesi çıktığım ve su andada aklımda olan arkadaş gibi konuşuyordu pas vermiyo bnA bu gece ruyamdaa onunla sozlenmis miyiz nişanlanmış mıyız belli değil ama ben çok mutluyum o da her şeye hiç sesini cikarmiyo normal konuşuyoruz oo sadece arkadaşıyla gelmiş ve benn çok mutluymmm olayının sonunda bnn onu eve birakcaktim araba yoktu ve bizde kaldı

  2. Rukiye (06 Aralık 2014 saat: 00:25)

    Istemedigim bir kisi tarafindan ruyamda kacirilip ailesi tarafindan ayni odaya kilitleniriz bu kisi bana sahip olmak isterkn bir guc onu engeller yatak birden cift kisilik yataga donusur sabah oldugunda ayri yataklarda uyaniriz annesi kapiyi acinca sasirir ve ben bana sahip olamadi ben sevdigim insana aitim diye sevinirim hala sevdigim kisiyi bekler onun gelmesi icin allah a dua ederim ve bu sevdigim kisi benim gercek hayattaki sevgilimdir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,