RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyada sevgili olduğunu görmek, kişinin uzun süredir olması için uğraştığı, beklediği ve özlem duyduğu bir durumla ilgili iyi haberler alacağına, uzun süredir görüşülmeyen bir tanıdıkla sohbet etmeye yorumlanır. Bekar kişiler için gerçek hayatta çok kısmetli bir kimse olduğuna ve yakın zamanda hayatını birleştireceği kimse ile tanışacağına da yorumlanır. Rüyada sevgili olduğunu gören erkek evli ise, eşiyle ikinci bir balayı yaşar veya aşkları pekişir. Rüyada sevgili olduğunu görmek İslami açıdan kişinin hayırlı ve zengin gönüllü bir kimseyle hayatını birleştireceğine ve aynı zamanda da şehir değişikliği yapacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Tatsız gelişmelere ve aynı zamanda istenmeyen sözler sarf etmeye yorumlanır. Rüyasında sevgilisinden ayrıldığını gören kimse, gerçek hayatta da eşi veya sevgilisiyle tartışır ve aralarına soğukluk girer. Gerginlik ve dedikodu gibi anlamlara da gelmektedir. Yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise, ailesinden alacağı kötü bir habere delalettir.

Rüyada Sevgilisini Aldattığını Görmek

Önemli bir karar arifesine gelineceğine ve dikkatli adım atmak gerektiğine yorumlanır. Kişinin yapacağı hataların bedellerinin çok büyük olacağı ve iyi düşünülüp, tartılması gereken bir süreçte olduğunun da işaretidir. Evli bir kimsenin böyle bir rüya görmesi kendisine duyduğu güvensizliği ya da aşırı şüpheci yaklaşımlarına yorumlanırken, bekar kişiler için de macera dolu bir hayat anlamına gelir. İslami açıdan ise, ahlaken istenmeyen bir yaşama sahip olunduğu ve tövbe edilip, Allah’a sığınılması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin çok büyük bir yalnızlık çektiğinin, hayatında aşkla bağlı olduğu bir kimse olmasını istediğinin simgesidir. Başkalarının beraberliklerine imrenen, aile kurmak isteyen kişilerin sıklıkla bu tip rüyalar gördükleri olur. Zaman zaman da platonik aşk duyulan ve karşılık alınamayan bir kişiye dair rüyalarda onunla sevgili olduğunu gören kimseler vardır. Bilinçaltında duyulan yoğun arzunun ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!