RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek, hayatınızda yolunda giden bir takım şeylerin bazı engeller sonucunda sekteye uğrayacağını, canınızı sıkacak bir takım olayların vuku bulacağını işaret eder. Rüyada ayrılık, üzücü, can sıkıcı olayların gelişmesine ve kişinin duygusal yönden yaşayacağı bunalımları işaret etmektedir. Genel olarak ayrılık rüyaları istenmeyen ve beklenmedik hayal kırıklıklarını haber vermektedir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ve Ağlamak

Rüyada sevgilisinden ayrıldığını gören ve ağlayan kişi, sevindirici bir haber alacak demektir. Aynı zamanda sevgiliden ayrılmak ve ağlamak, birlikte olunan kişinin hayırlı biri olmadığına, bir takım yalanlara ve hileye başvurarak sevdiği kişiyi kandıracağına alamet eder. Şayet kişi gerçekten sevdiğinden ayrıysa, onunla ilgili sevindirici bir haber alacak demektir. Ayrı değil ise bu rüya kişinin hareketlerine dikkat etmediği takdirde, ayrılık habercisi de olabilmektedir.

Rüyada Evinden Ayrıldığını Görmek

Rüyada evinden herhangi bir sebeple ayrıldığını gören kişi, gurbete ya da uzun bir seyahate çıkacak demektir. Yaşanan duygusal boşlukları da ifade eden rüya, sıkıntılardan uzaklaşmaya, kişinin kaçmak istediği, mücadele etmek istemediği duyguları da temsil etmektedir. Rüyada evli kadının evinden ayrıldığını görmesi, eşi ile ilgili üzücü bir haber alacağına, evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Bekar kişiler için rüyada evden ayrılmak, aileye duyulan saygı ve bağlılığı ifade etmektedir.

Rüyada Sevgililerin Ayrıldığını Görmek

Rüyanızda sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmeniz, genel olarak hayra alamet etmektedir. Rüya sahibine verilecek olan müjdeli bir habere ve uzun zamandır çözülemeyen işlerin sonuçlanmasına delalet eder. Rüyasında evli olan bir çiftin ayrıldığını gören kişi ise birinin yakınında olan birinin günahını almış ya da hakkında yanlış düşüncelere kapılmış demektir. Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, ilişkinin ilerleyen zamanlarında çiftin evleneceklerine, hayatları boyunca mutlu ve mesut bir hayat süreceklerine işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,