RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, şerli olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin üzüleceği, ağlayacağı, sıkıntıya düşeceği, ruhunun ve içinin sıkılacağı tatsız durumlarla karşılaşacağına rivayet edilir. Kişi, çok zor günlerden geçecek, hayatı kötü bir yöne doğru kayacak, kötü kişilerle karşılaşacak, kazalara, belalara yakınlaşacak, başından uğursuzluklar, şanssızlıklar ve kısmetsizler eksik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiç istemeyeceği durumlara düşeceği ve hiç istemediği olaylarla karşılaşacağı, hayatının adeta bir kabusa döneceği ve kişinin bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ve Ağlamak

Bir kişi rüyasında sevgilisinden ayrıldığını ve ağladığını görürse eğer ve gerçekten de sevgilisinden ayrıysa o kişi sevgilisine kavuşacak demektir. Rüyanın aksine tabir, sevinçli olaylar yaşamak ve kötü günleri unutmak olarak yapılır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ya da Boşanmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak ya da boşanmak rüyayı gören kişinin sevdiğini kaybetme korkusu taşıdığına ve sürekli bunu düşündüğüne alamet eder. Rüya sahibinin yaşadığı büyük mutluluğun bozulmasından çekindiğine tabir edilir.

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak, rüya sahibi eğer gerçek hayatta evliyse o halde işlerinin ve aile saadetinin bozulacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına delalet eder. Eğer bu rüyanın sahibi henüz evli değilse o zaman kişinin ruh ve duygu halinin değişeceğine alamet eder.

Rüyada Sevgili ile Tartışmak

Rüyada sevgili ile tartışmak rüyayı gören kişinin sevdiği insanın kendisini terk edeceğine yorulur. Kişi, terkedilmenin acısını yaşayacak ve ayrılık acısı çekecektir diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüyanın tam da tersi şekilde yorumlanır ve kişinin sevdiği ile çok daha fazla kenetleneceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak İle İlgili Rüyalar;

 1. aslı sertkaya (02 Nisan 2014 saat: 12:59)

  rüyamda erkek arkadaşımdan bi anlık sinirle ayrılıyodum sinirim geçince pişman olup tekrar dönmek istiyodum fakat cesaret edemiyodm.sonra bi gün yolda karşılaşıyoduk yanında kız kardeşide vardı bi an kız kardeşiyle tartışmaya başlıyoduk hatta birbirimize giriyoduk o da bizi ayırıyodu.ondan sonrada yüzüme bakmadan kardeşinide alıp gidiyodu.o giderken kendi kendime şey bi gün ayrılıcağımızı duysam inanmazdım diyodum.

 2. büşra (23 Mart 2014 saat: 13:10)

  Sevgilimin beni aldattigini gördum,tokat attim ona. Aldattigi kizin yanina gidip calistigi yeri dagittim. evime gitmek icin bir kopruden gecmem gerekiyordu, kopruden gecerken tertemiz bir denizde buldum kendimi. Denizin en dibinde Allahim ben intihar etmedim, kendiliginden asagi dustum diye konusmaya basladim. Sonra denizin dibindeyken yukari cikartildim, denizden cikinca ilk yaptigim sey, sevgilime mesaj atmak oldu: yuzunu gormek istemiyorum dedim ona.. daha sonra girdigim bir ortamda biri bana asik oldu, bende ona…

 3. sema (05 Şubat 2014 saat: 11:21)

  gercekte birbirimizi çok sevıyoruz fakat ruyamda sevgilimin annesi bizi ayırıyordu annemle annesi laf dalaşına giriyordu sevgilim öyle gülüyordu açıklayabilir misiniz lütfen? :( başka bir rüyamdada beni aldattığını gördüm arkadaşımla oturmuşlar bişey konuşuyolardı ben yanlarına gittim bişey mi dedin bize diyolardı neye uğradığımı şaşırdım onlar kalktı gitti heryerde aradım onları bulamadım :(((

 4. Çağlar (08 Ocak 2014 saat: 09:04)

  rüyada çok sevdiğim sevgilim, bütün uğraşlarıma rağmen beni takmadan arkasına bakmadan çekip gidiyor ben çok üzülüyorum ama 1 den fazlada kız var çevremde eski sevgilim bile ordaydı, eski sevgilim de bu araları rüyalarıma girmeye başladı sanki beni kazanmak ister gibi. Ben gerçek hayatta 5 yıldır onla hi bir şekilde irtibat kurmadım ve şimdi kız arkadaşımı çok seviyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,