RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, şerli olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin üzüleceği, ağlayacağı, sıkıntıya düşeceği, ruhunun ve içinin sıkılacağı tatsız durumlarla karşılaşacağına rivayet edilir. Kişi, çok zor günlerden geçecek, hayatı kötü bir yöne doğru kayacak, kötü kişilerle karşılaşacak, kazalara, belalara yakınlaşacak, başından uğursuzluklar, şanssızlıklar ve kısmetsizler eksik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiç istemeyeceği durumlara düşeceği ve hiç istemediği olaylarla karşılaşacağı, hayatının adeta bir kabusa döneceği ve kişinin bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ve Ağlamak

Bir kişi rüyasında sevgilisinden ayrıldığını ve ağladığını görürse eğer ve gerçekten de sevgilisinden ayrıysa o kişi sevgilisine kavuşacak demektir. Rüyanın aksine tabir, sevinçli olaylar yaşamak ve kötü günleri unutmak olarak yapılır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ya da Boşanmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak ya da boşanmak rüyayı gören kişinin sevdiğini kaybetme korkusu taşıdığına ve sürekli bunu düşündüğüne alamet eder. Rüya sahibinin yaşadığı büyük mutluluğun bozulmasından çekindiğine tabir edilir.

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak, rüya sahibi eğer gerçek hayatta evliyse o halde işlerinin ve aile saadetinin bozulacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına delalet eder. Eğer bu rüyanın sahibi henüz evli değilse o zaman kişinin ruh ve duygu halinin değişeceğine alamet eder.

Rüyada Sevgili ile Tartışmak

Rüyada sevgili ile tartışmak rüyayı gören kişinin sevdiği insanın kendisini terk edeceğine yorulur. Kişi, terkedilmenin acısını yaşayacak ve ayrılık acısı çekecektir diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüyanın tam da tersi şekilde yorumlanır ve kişinin sevdiği ile çok daha fazla kenetleneceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,