RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgilimi Görmek

Rüyada sevgilimi görmek, rüyada görülen sevgilinin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde delalet eder. Rüyayı gören kişi, sevgilisini güleryüzlü görmüşse eğer birlikte çok güzel günler görüleceğine ve çok büyük mutluluklar yaşanacağına ve çok huzurlu bir hayata sahip olunacağına alamet eder. Eğer sevgili üzgün ya da kızgın bir halde görülmüşse rüya sahibi ile aralarında ister istemez küçük bir tartışmanın çıkacağına işaret eder.

Rüyada Sevgilimi Bizim Evde Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve büyük gelişmeler yaşayan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok daha güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine ve atılan adımların hepsinin çok büyük kazançlar olarak geri döneceğine ve aile hayatına huzurun hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada Sevgilimi Eski Sevgilisiyle Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşadığı bir sırada işinden kaynaklanmayan ancak iş hayatını derinden etkileyebilecek olaylar ile karşılaşacağına, bu olaylardan ötürü çok üzüntü duyacağına çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve bundan sonra çok daha dikkatli ve daha çok düşünerek adım atacağına tabir edilir.

Rüyada Sevgilimi Başka Biriyle Görmek

Yapılan çalışmaların çok büyük kazanç getireceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, aynı zamanda yapılan çalışmaların artık eskisi kadar kazanç sağlamadığı için çok büyük bir maddi sorunun yaşanmak üzere olduğuna yorulur.

Rüyada Sevgilimi ve Ailesini Görmek

Rüya sahibinin çok büyük mutluluk yaşayacağı bazı şeyler ile karşılaşacağına ve çok güzel zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: