RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgilini Görmek

Rüyada sevgilini görmek, sevindirici bir haber alınıp, sevilen bir kişiyle uzun süre sonra yeniden karşılaşılacağına delalettir. Kız veya erkek sevgili görmek aynı zamanda kişinin evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına da delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar değil ise eşi ile arasında yeniden aşk tazeleyecekleri romantik günler yaşayacaklarına da yorumlanabilir. Rüyada görülen sevgili gülümsüyor ise iyi bir habere, somurtuyor veya ağlıyor ise rüya sahibinin hayatındaki kişi ile geçici bir dargınlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgilisini gören kişi, geçmişten gelen ve huzursuzluk yaratan bir haber alır. Eski sevgiliyi görmek aile içinde gerginlik ve huzursuzlukların yaşanacağına da delalettir. Evli bir kimse eski sevgilisini görür ise, eşiyle kavga eder veya ayrılır. Genellikle aile içindeki kötü durumlara neden olan rüya, öte yandan kişinin geçmişten kalan bir borcu nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Eski Sevgili İle Gezmek

Macera dolu bir hayat sürüleceğine ve dertsiz, tasasız bir hayata yorumlanır. Evli bir kimsenin rüyasında sevgilisi ile gezdiğini görmesi ise ailevi sorumluluklarını yerine getirmediği için huzursuzluk ve gerginlik yaşayacağına delalet eder. Rüyasında eski sevgilisi ile gezen kişi, kendisi hakkında çıkarılan dedikodular nedeni ile zor zamanlar geçirir.

Rüyada Sevgili İle Tartışmak

Tersine yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin sevdiği insana tüm zorluklara rağmen kavuşacağına ve dünya evine gireceklerine işarettir. Bazı yorumlara göre ise, evli kişilerin evlenmeden önceki hayatları ile ilgili bir sorunla yeniden karşılaşıp huzursuzluk yaşayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Sevgili İle Ayrılmak

Göğüs bölgesi ile ilgili bir hastalık yaşanacağına ve bu nedenle işlere ara verileceğine delalet eder. Maddi kayıplar ve sağlık sıkıntıları nedeni ile kişinin aile düzeninin değişip, geçim sıkıntısı yaşayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, aile büyükleri ile itilafa düşmeye yorumlanır. Rüyada sevgiliden ayrılmak, işini ve sevdiğini kaybetmeye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!