RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgilini Görmek

Rüyada sevgilini görmek, sevindirici bir haber alınıp, sevilen bir kişiyle uzun süre sonra yeniden karşılaşılacağına delalettir. Kız veya erkek sevgili görmek aynı zamanda kişinin evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına da delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar değil ise eşi ile arasında yeniden aşk tazeleyecekleri romantik günler yaşayacaklarına da yorumlanabilir. Rüyada görülen sevgili gülümsüyor ise iyi bir habere, somurtuyor veya ağlıyor ise rüya sahibinin hayatındaki kişi ile geçici bir dargınlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgilisini gören kişi, geçmişten gelen ve huzursuzluk yaratan bir haber alır. Eski sevgiliyi görmek aile içinde gerginlik ve huzursuzlukların yaşanacağına da delalettir. Evli bir kimse eski sevgilisini görür ise, eşiyle kavga eder veya ayrılır. Genellikle aile içindeki kötü durumlara neden olan rüya, öte yandan kişinin geçmişten kalan bir borcu nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Eski Sevgili İle Gezmek

Macera dolu bir hayat sürüleceğine ve dertsiz, tasasız bir hayata yorumlanır. Evli bir kimsenin rüyasında sevgilisi ile gezdiğini görmesi ise ailevi sorumluluklarını yerine getirmediği için huzursuzluk ve gerginlik yaşayacağına delalet eder. Rüyasında eski sevgilisi ile gezen kişi, kendisi hakkında çıkarılan dedikodular nedeni ile zor zamanlar geçirir.

Rüyada Sevgili İle Tartışmak

Tersine yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin sevdiği insana tüm zorluklara rağmen kavuşacağına ve dünya evine gireceklerine işarettir. Bazı yorumlara göre ise, evli kişilerin evlenmeden önceki hayatları ile ilgili bir sorunla yeniden karşılaşıp huzursuzluk yaşayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Sevgili İle Ayrılmak

Göğüs bölgesi ile ilgili bir hastalık yaşanacağına ve bu nedenle işlere ara verileceğine delalet eder. Maddi kayıplar ve sağlık sıkıntıları nedeni ile kişinin aile düzeninin değişip, geçim sıkıntısı yaşayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, aile büyükleri ile itilafa düşmeye yorumlanır. Rüyada sevgiliden ayrılmak, işini ve sevdiğini kaybetmeye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgilini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Dicle (21 Temmuz 2016 saat: 12:00)

  Rüyamda sevgilimle bir erkek çocuğumuz oluyordu cocugumla birlikte arabaya biniyorduk yanımızda abimle kuzenlerimde vardı snr kendimi salincakta buluyordum sevgilim bir kızla konuşuyordu bende kıskanıyordum salincak birden ters döndü bende korkarak bagiriyordum sevgilim endiselenip yanıma geliyordu

 2. emre (12 Haziran 2016 saat: 06:32)

  Rüyamda bir tarladayız. Kiz arkadaşim- benim düsmanim ama kiz arkadasimin dostu olan kisi ve ben vardim.bu cocuk kiz arladasima laf atti oda bagirdi.ve bu cocuk kiz arkadasima onu sevdigini soyledi.bende kosarak kiz arkadasimin yanina giderek cikma teklifi ettim ve cocugun yakasindan tutup tehdit ettim.ruyam bu ve gercek hayatta hala kiza teklif edemedim ama onu cok sevdigimi soyledim ve bu cocuk gercek hayatta kizin cok yakin arkadasi

 3. Ludmila (15 Mart 2016 saat: 15:04)

  Kendimi bir odada gördüm,Oda içindeki her ne vardıysa kırmızı renkti.Düzenli bir odaydı ve çok zengin hazırlanmıştı,ben gecelik ile yatakta oturuyordum,yatak örtüleri koyu maviydi,geceliğim ise sarı renkti.Odada sevgilim baştan vardı ama,mavi takım elbisesi üstünde vardı ,yatak ucunda ayakta duruyordu bana bakıyordu.Fakat hiç birimiz konuşmadık,sessizlikte birbirimize bakarken uyandım.

 4. ayşe (14 Ocak 2016 saat: 06:51)

  Dün gece istihare namazı kıldım ve uyudum. Niyet ettiğim şey. İki kısmet arasında kaldım. Eski erkek arkadaşım ve şimdiki erkek arkadaşım evlenmek istiyor. Dua ettim uyudum. Hangisi Hayırlıysa onu göster allahim dedim.ikisinide çöl gibi temiz toprak üzerinde elleri ayakları bağlı gördüm. konuşmadim. Dükkana geldim. Eski sevgilim o ipleri acip gelmis. Aynaya baktım onun yüzünün yansimasini ağlıyor gibi Üzgün gördüm. kurupasta getirmis onu yedim uyandım. Hangisi benim için hayırlı bilmiyorum. yorum yaparsaniz sevinirim

 5. Hüseyin (31 Aralık 2014 saat: 18:23)

  Ben evdeyim bişeylerle uğraşıyorum ve gece saat 2 gibi kapı çaldı. Kapıyı açtım amcamdı. “şurda bi evin inşaatınında çalışıyorum,boya badana işlerinde bide molozlar dokulcek işi yoksa gelir misin dedi” istemeye istemeye tamam dedim çünkü kız arkadaşımla. Goruşcektim. Neyse. Daha sonra yolda yürürken birden arkamdan kız arkadasım geliyo ve guleryuzlu bi şekilde beni opmeye baslıyo. O ara da annem uyandırdı ve böyle. Yarım kaldı..şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,