RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini görmek, nedensiz şüphelerle kişinin etrafına zarar verdiğine, evli kişiler için evliliklerini tehlikeye atacak davranışlarda bulunduğuna işarettir. Bekar biri böyle bir rüya görürse, karşısına çıkan kısmetlerde kusur bulur ve tüm kısmetlerini geri çevirir. Şanssızlık ve uğursuzluk gibi anlamlara da gelen rüya öte yandan gerçek yaşamda da kişinin eşine karşı yaşadığı güvensizlik ve kuşkulara tabirdir. İkili ilişkilerde yaşanacak ciddi sorunlara ve kavgalara da işaret eden rüya aynı zamanda tanınmayan birinden görülecek önemli bir yardıma, alınacak mühim bir habere de yorumlanabilir.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek

Yakın bir kişiden üzüntü verecek bir haber alınacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin çok kolay kandığını ve çevresindeki herkese güvendiğini, bu nedenle ciddi zararlara uğrayacağını da işaret eder. Sevgilisinin kendisini aldattığını gören kişi hayatı ile ilgili yanlış kararlar alır ve iş yaşamında da sorumluluklarını yerine getiremez. Sıkıntılarla ve eleştirilerle dolu günler geçirileceğine ve sorunun başkalarında olduğuna dair bahaneler bulunacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Beklenmedik bir darbe yeneceğine ve kişinin en yakınları tarafından ihanet edilerek üzüntü verici olaylar yaşayacağı anlamlarına gelir. İslami açıdan bu rüyayı gören kişiler bir beladan kurtulur ve yaşadıkları üzüntü, kendileri için hayırlı sonuçlar doğuracak bir olay anlamına gelir. Rüyasında sevgilisinin başka biri ile evlendiğini gören kimse bir yanlıştan son anda döner ve kendisine zarar veren kişilerden uzak durur. Aynı zamanda uyarı mahiyetinde bir rüyadır ve kişinin seçimlerinde dikkat etmesi gerektiğine, olumsuz görülen bir olayda hayır bulunduğuna dikkat çekmektedir.

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek Psikolojik Yorumu

Aldatıldığını düşünen veya birlikte olduğu sevgilisinin, eşinin hala eski sevgilisi ile görüştüğünü ya da onu sevdiğini düşünen kişilerde görülen bir dışavurumdur. Kıskançlıkla beraber kuşkulu bir ruh halinin de rüyaya yansımış hali olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: