RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgilinin içinde bulunduğu ruh haline bağlı olarak yorumlanır. Rüyada sevgili eğer mutlu ve neşeli şekilde görüldüyse bu rüya sahibinin de mutlu olmasına vesile olacak olayların yaşanacağı ile tabir edilir. Eğer sevgili stresli, gergin, üzgün ya da dertli görünüyorsa o zaman bu iyi değildir ve rüyayı göre kişinin de böyle günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak, rüya sahibinin ayıp bir şey yapacağı, yüzünün yere düşeceği anlamına gelir. Kişi toplum içine çıkamayacağı, insanların yüzüne bakamayacağı ve sorulduğunda cevap veremeyeceği bir hata işleyecek ve bunun sıkıntısını yaşayacak demektir.

Rüyada Sevgiliyi Kıskanmak

Rüyada sevgiliyi kıskanmak, rüyayı gören kişinin şüpheci oluşundan vazgeçmesi gerektiğine, hayatta bazı kişilere güvenmesini öğrenmek zorunda olduğuna aksi halde hep mutsuz olacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliyi Aramak

Rüyada sevgiliyi aramak, rüya sahibinin, çok güzel işler yapacağına ve çok iyi durumlara geleceğine delalet eder.

Rüyada Sevgiliyi Ölmüş Görmek

Rüyada sevgiliyi ölmüş görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında çok iyi işler ortaya koyacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına ve ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak, rüya sahibinin, insanları kandırmaya ve aldatmaya çalıştığına, yaptığı her işte bir yalan bulunduğuna ve yaptıklarının suçsuz kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyi Kaybetmek

Rüyada sevgiliyi kaybetmek, rüyayı gören kişinin, ilişkide bütün yükü sevdiği kişiye bıraktığına, sorumluluk almaktan kaçındığına ve bu şekilde devam edilirse pek mutlu olunamayacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyada sevgiliyi hamile görmek, uzun zamandan beri planlanan hayallerin çok iyi bir şekilde ortaya konulup başarıya ulaşacağına, hayırlı ve mutlu bir döneme girileceğine ve aile içerisinde yaşanan kavga ve tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgiliyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Erdinc (12 Ekim 2014 saat: 09:38)

    Ruyamda bir tane eve giriyorum bir arkadasimin tavsiyesiyle yasli bir kadinla birlikte olmaya kadin 97 yasinda girdigimde orada iki erkek var kiz arkadasimin annesi birlikte olucagim yasli kadin var adamlardan bi tanesi yasli kadinla iliskiye giriyo bana performansini gostermek icin ben izliyorum kiz arkadasim ve anneside izliyo daha sonra kiz arkadasim bende istiyorum dayi diyo adamlardan birine ben kiz arkadasimin kolundan cekip oyle bisey olmiycak diyorum o da tamam diyo daha sonra evden cikiyo ben ona bakiyorum ama goremiyorum hicbiyerde butun mahalleyi ariyorum o sirada ustumde takim elbise oldugunu goruyorum babama rastliyorum yolda onumu kesip siyah boncuklu bir tespihi benim bilegime takip amcanin hediyesi bu diyo benimde cok hosuma gidiyo ben babamin yanindan ayrilip sevgilimi aramaya devam ediyorum yolda yururken bu sefwr mahalleden tanidigim bi abim ve isyerinden tanidigim bi hanfendi ellerinde bebek arabasiyla yokustan yukari cikiyolar ben onlara selam verip eve donuyordum o sirada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,