RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek,  o kişiden bir hayır görmek veya onunla evlenmektir. Öpmek ile ilgili rüyalar genellikle izdivaç ile yorumlanır. Bu rüya ele geçecek para, kazanılacak başarılar, iş hayatında atılacak önemli adımlar da olabilmektir. Rüyayı gören kişi beklemediği yerlerden mutluluğa erer. Tüm sıkıntıları gider. Yalnız olan bir kişi bu rüyayı görse yakında çok seveceği bir erkekle karşılaşır ve evlenir. Rüyada sevgili öpmeyi bazı yorumcular günah işlemek, dünya hayatına düşmek ve batıl olana meyletmek olarak da yorumlarlar.

Rüyada Sevgiliyi Bıyıklı Görmek

Bıyık güç, kuvvet ve servettir rüyada sevgilisini bıyıklı gören kuvvete, şana ve şöhrete ermeye işarettir. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında istediği başarıları elde eder. Ticaretle uğraşan kişiler bol para kazanacakları işlerde bulunurlar. Meslek hayatında başkalarının takdirini kazanacak eylemlerde bulunurlar. Bu rüya bazen de yaşanılacak küçük huzursuzluk, sıkıntıya düşme, zorluklardan sonra ferahlamaya da işarettir. Ama genel olarak bıyıkla ilgili görülen rüyalar güç, başarı ve mevkice yükselmedir.

Rüyada Genç Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada genç birini öpen kişi o vasıflarda bir adamdan yardım görürü. Yaşlı birini öpen ise bir hataya düşer ve özür dilemek zorunda kalır. Genç birini ağzından öpen kişi çokça para kazanır veya bir mirasa konar. Yine bu rüya sırlara da işarettir. Rüyada hizmetçi öpen onun efendisi ile sohbet eder veya arkadaşlık kurar. Bu rüya alçakgönüllü olmaya, yapılan yardımlara da işaret olabilir.

Rüyada Anne Babayı Öpmek

Bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyasında anne babasını öpen kişi büyük hayırlara, menfaatlere işarettir. Her anlamda yükselmeye, makam sahibi olma, işteki büyük başarılara, insanlara ihsanda bulunmaya, anne babanın hayır duasına, merhametli olmaya, dünyada rahat ve güzel bir ömür sürmeye delalettir.

Rüyada Öpmek

Bu rüya arzuların gerçekleşmesi anlamındadır. Karşı cinsi öpen yakın zamanda evlenir veya âşık olur. Öpmekle ilgili rüyalar bir de alınacak güzel haberlerdir. Yakın zamanda ulaşacak olan müjdedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevgiliyi Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Beyza nur (24 Mayıs 2016 saat: 21:12)

  Ben rüyamda sevgilimin en yakın arkadaşı ile sarılıyordum . Üstelik kendisi benden pek haz etmez . Bende kendisinden pek haz etmem . Çok ukala ve egoist bir indan çünkü . Ve onun kız arkadaşınında adı beyza . Kızı gerçekten çok kıskaniyorum . Sevgilidi de kendisi de çok yakışıyorlar . Ve ben rüyamda sadece o kızın sevgilisiyle sarılıyordum . Ama o bana sarılıyordu . Ben memnun deildim bundan . Bunun ne snlama geldiğini çok merak ediyorum .

 2. Yok (04 Mart 2016 saat: 09:53)

  Sevgilim yok ama rüyamda sevgilim oldugunu gördüm. 4 5 arkadas dışarda dolasıyoruz. Sevgilimle sürekli gülüp egleniyoruz. Daha sonra onu dudagının kenarından öpüyorum. Bu arada annem uzaktan bize bakıyomus ve benim bundan haberim varmıs. Daha sonra yagmur yagıyo herkes semsiye altına giriyo ama ben dısarda kalıyorum ıslanıyorum. Rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim.

 3. Mehrab (11 Ekim 2015 saat: 18:47)

  Selam.Ben ruyamda iki kiz gordum gorduyum ilk kiz cok kok kilolu biriydi uzerime uzansa da onu sevemedim diger biri o sisman kiz gitdikden sonra yakinlarda tanidigim diger bir kiz geldi uzandi yanimda kulagini guzelce operek sovurdum sonra dudagindan azca opdum sonra uyandim ruyada dudagindan az opsem bile bu kiz cook hosuma gitdi opduyum yanimda uzanan kiz hem de yakinlarda sevgi teklifi edib ama redd teklifi aldigim bir hanim efendi

 4. merve kirmaci (14 Mayıs 2015 saat: 13:31)

  Ben sivasta oturuyorum sevgilimde ama suan sakaryada calisiyor. Rüyamda sevgilimin yanina sakaryaya gitmeyi planliyorum otogara geldigimde ise sevgilimi bi kizla görüyorum sivasa geldigini goruyorum ama bana geldigini soylememis oluyor bu kiz kim sevgilinmi diyorum evet diyor ben kizla kavga etmeye basliyorum daha sonra uyandim bu ruyadan 3 veyada 4 gun sonra kardesiyle konusuyorum kardedi bana Abim seni aldatiyor dedi

 5. firdevs (22 Ekim 2014 saat: 11:34)

  eşimden 6 ay önce ayrıldım ama sürekli rüyalarıma giriyor..ayrıldıktan bir hafta sonra kendisi evlendi..
  bir kaç gün önce rüyamda benim işyerime geliyor,bana sarılıyor,ben seni çok özledim diyor,elimden tutuyor götürmeye çalışıyor,bende ama sen evlisin diyorum olmaz diyorum..ama çok üzgün ve yalvarırcasına bana bakıyor..dün gecede evlenmiş olduğu kadına ev kiralamış oluyor ve o evin bacasını temizleyip çıkan kurumları beyaz bir kovaya koyup benim evime getirmiş..bende çok kızıyorum ve ona benim beddualarım sana neler yapar bilmiyorsun diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,