RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyle Tartışmak

Rüyada sevgiliyle tartışmak, tersine yani iyiye yorumlanır. Gerçekte sevgilisi olanların ilişkilerinde hiçbir pürüz olmadan devam edeceklerine, gelecek planları yapmaya başlayacaklarına, fikir ayrılıklarına düşseler dahi birbirlerine karşı anlayış ve güler yüz göstererek her sorunun altından kalkacaklarına tabirdir. Kişinin gerçek hayatta sevdiği insanla ilgili endişeler yaşadığını ancak bunların gereksiz olduğunu da bildirir. Bekar kişiler için kendilerine kişilik olarak hiç benzemeyen, çok zıt karaktere sahip birine aşık olacaklarını ve bu kimseyle yaşayacakları beraberliğin farklılıkları sayesinde olumlu neticeleneceğini bildirirken, evli kişiler için haklarında bazı söylentiler olacağını ya da eşlerinin aşırı kıskançlıkları yüzünden zaman zaman zorluklar çekeceklerini, ancak bu durumların kalıcı olmayacağını vurgular. Rüyanın bir başka yorumu da çelişkili bir durum yaşanacağını ve bu yüzden özel hayatla ilgili meselelerde karar almakta güçlük çekileceğini işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Tartışıp Barışmak

Genellikle görüldüğü şekilde çıkan ve ona göre yorumlanan bir rüyadır. Yani gerçek hayatta da sevilen kişiyle yaşanacak küçük bir tartışmaya veya bir konu üzerinde fikir ayrılığına düşmeye yorumlanır. Kişiyi sarsacak veya etkileyecek denli büyük bir olay anlamına gelmez ama kısa süreli bir can sıkıntısına yorumlanır. Bir başka açıdan eşlerden birinin duygularında azalma olacağına ya da kişiye yaklaşımında soğukluklar baş göstereceğine delalettir.

Rüyada Sevgiliyle Tartışıp Ayrılmak

Kavuşmalara, sevilen kişiyle bir ömür aynı yastığa baş koymaya ve gelecek planlarını hemen hayata geçirmek için adım atmaya işaret ederken, bekarlar için beraberliklerini söz veya nişanla taçlandırmak için girişimde bulunacaklarına alamettir. Aile saadetine, uyumlu beraberliklere ve güzel zaman geçirmeye de yorumlanır. Bayanlar için evlilik teklifi almak ya da görücülerinin artması manasına da gelir.

Rüyada Sevgiliyle Tartışmanın Psikolojik Yorumu

Gergin ve huzursuz bir beraberlik yaşandığını, bu durumun kişinin hem gündelik hayatını, hem de iş hayatını olumsuz etkilendiğini, gün içinde sık sık yaşadığı problemleri düşünerek üzüldüğünü tabir eder. Evli kişilerim uyumsuzluk nedeniyle eşleri ile iletişim kurmakta güçlük çektiklerini, çabalarının boşa gittiğini ya da karşı tarafın bu çabaları görmezden geldiğini düşündüklerini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!