RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevildiğini Görmek

Rüyada sevildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, çok mutlu olacağı ve rahat bir hayat sürmek için çok büyük atılımlar gerçekleştireceği bir döneme gireceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına ve bu sayede çeşitli ödüller kazanacağına alamet eder.

Rüyada Sevildiğini Hissetmek

Rüya sahibinin, işlerinin çok kısa bir zaman içinde çok büyük başarılar ile dolacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Sevildiğini Duymak   

Yakın bir zaman içinde karşısına çıkan saygın ve ünlü bir kişi ile bir iş ortaklığı kuran ve bu ortaklıktan yüklü miktarda kazanç elde eden rüya sahibinin, hiç ummadığı bir anda büyük bir şansa kavuşacağına, bu şansı doğru bir şekilde kullanması ile çok büyük bir zenginliğe ulaşacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Biri Tarafından Sevildiğini Görmek   

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı kurma yolunda çok hayırlı ve güzel bir karar vereceğine, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok bereketli günlere girileceğine tabir edilir.

Rüyada Sevdiği Tarafından Sevildiğini Görmek   

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güvendiği ve değer verdiği kişilerin destek vermesi sayesinde güzel çalışmalara gireceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevildiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gulsum (18 Aralık 2014 saat: 11:00)

    Rüyada karışık şekilde balkonumuzun yıkıldığını görüyorum. Dışarıya bakıyorum. Rahmetli dedemden beni istemeye gelmiş tanıdık bir insan. Arabada bu konuda konuştuklarini biliyorum. Ama beni verip vermediğini bilmiyorum.sonra yukari cikiyolar eve. Yemek yiyolar. Ama dedem o kadar sevincli ki anlatamam. Bende seyr ediorum onlari. Sonra anaannem gormush ruyada.yine ayni kişi beni ogluna istemeye gelmiş. Dedem yine cok seviniyormuş. Benim ruyamin aynisi.benziiyor. demeliyimki o insanin ogluyla konusuyorum gercekte ama mucize olmali onunla evlenmem icin.yani sevdigi birinin oldugunu biliyorum. Ama bu rüyada aklimi cok karistiyor.anaannemin de gormesi falan.lütfen yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,