RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevilmemek

Rüyada sevilmemek, mutsuz olunduğunun, rüya sahibinin kendisini uzun süredir artan bir şekilde kötü hissettiğinin ve bu durumdan kurtulmak için çeşitli yollar arasa da bir türlü işin içinden çıkamadığının alametidir. Anne ve babasından yeterli ilgiyi göremeyen kişilerin normal hayatlarını sürdürmekte zorlandıklarını ve yanlış kişilerle arkadaşlık ettiklerini de işaret eder. Genellikle psikolojik açıdan rüya sahibinin yaşamındaki olumsuzluklarla baş etmekte zorlandığının işaretidir ve İslami olarak da daha çok dua edilmesinin ve yaşanılan güçlükler karşısında yalnızca Allah’a sığınmak gerektiğini tabir eder.

Rüyada Sevgili Tarafından Sevilmemek

Rüyasında gerçek hayatında beraber olduğu kişi tarafından sevilmediğini görenler için aşklarının artacağına yorumlanır. Bekar kişiler içinse henüz doğru kişiyle karşılaşılamadığına ve bir müddet daha yalnız kalınacağına tabir edilir. Rüya sahibinin duygularını açığa vurabileceği fırsatlar beklediğine ve bu dönem içinde duygularına hakim olmakta zorlanacağına, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine işaret eder. Evli kişiler için eşleri ile bir konuda yaşayacakları fikir ayrılıklarına, eşe karşı güvenin yitirilmesine neden olacak durumlara, kırıcı konuşmalara da yorumlanır.

Rüyada Ailesi Tarafından Sevilmemek

Geçmiş dönemlerde ailesine karşı hatalı davranışlar sergileyen rüya sahibinin bugün duyduğu pişmanlık neticesinde ailesinden özür dileyeceğine ve eskisine göre daha iyi bir evlat olmak için çaba göstereceğine işaret eder. Hayatını gözden geçirecek olan kişinin önceliği işine değil ailesine vereceğini, yeni bir hayat inşa etmek için kendisine olan güvenini tazeleyeceğini de bildirir.

Rüyada Sevilmemenin Psikolojik Yorumu

Şefkat duygusundan mahrum kalmış ve özellikle çocukluk çağı boyunca yeterli sevgi görmemiş kişilerin günlük yaşamlarında içlerindeki sevgi boşluğunu dolduracak insanlar aramalarına ve karşılarına çıkan herkese coşkulu bir şekilde sevgi gösterdiklerine işarettir. Sevilmeye duyulan büyük ihtiyacın da sembolü olan rüya, duygusal açıdan eksik hissetmenin, kendini yalnızlıktan kurtarmak için çaba göstermenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevilmemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Osman (18 Aralık 2016 saat: 13:43)

    Rüyamda sevdiğim kız tarafından istenmiyordum nedeni de kilolu olmammış yanlız bunu bana değil amcamın oğluna söylüyordu, konuşulanları duyamıyordum ama uzakdan işaretleri sebebiyle hissediyordum. Bunun üzerine periz yapma kararı alıyorum ve bu konuda çok çiddileşiyorum.

  2. Aleyna (26 Nisan 2016 saat: 07:52)

    Rüyam akşam vakti. İlk olarak evdeyim ve apartmandan sesler geliyor ve kapı deliğinden bakıyorum apartmanın ışığı var ama kimse yok ikinci baktığımda ise bir adam da delikten bana bakıyor ve korkup çekiliyorum.babamı çağırıyorum kapıyı açıp bakıyor sesleniyor kimse yok. Sonra içimden balkondan girecekler diyip balkondan bakıyorum ve aynı adam ip sallayıp balkona iniyor. Babam balkona çıkıyor ve adam aşağı atlıyor. Sonra aşağı bakıyorum adam gibi birsuru adam birleşip sitenin ortasında toplanıyorlar ve rengarenk bir ışığa dönüşüyorlar. Işık büyüyor ve balkondan bakan babamı içine alıyor bağırıyorum üzülüyorum duyan yok. Sonra içerdeki annemle kardeşimi alıp ışığın gelmediği bir yere saklanmaya çalışıyorum. Sonra ışık kayboluyor. Aşağı bakıyorum babam adamlarla aşağıda duruyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,