RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevinmek

Rüyada sevinmek, bazı durumlarda tersine tabir edilebilir. Rüya sahibinin dertten ya da sıkıntıdan olmasa da geçmişe ait anılarını düşünerek ya da kaybettiği sevdikleri ile geçirdiği güzel günleri anarak duygu seline kapılmasına, içerlemesine ve ağlamasına işaret edebilir. Aynı zamanda da gerçek anlamıyla aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek, kederinden kurtulmasını sağlayacak ve keyiflenip mutluluk duyacağı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyasında mutlu olduğunu gören kişi sağlık sorununu yener, borcundan kurtulur, kısmeti açılır ve işi gücü yoluna girmeye başlar. Bütün bu gelişmeler rüya sahibi için ferahlık ve esenlik anlamına gelir.

Rüyada Gülmek

Rüyasında güldüğünü gören kişi, gerçek hayatından hayır görecek ve ümidini kestiği işlerinden hayırlı haberler alarak çok sevinecek demektir. Gerçekte de gülmeye ve sevinmeye vesile olacak şeylerle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada Kahkahalarla Gülmek

Bu rüya hayırlı bir rüya değildir ve iyi olana delalet etmez. Bilakis rüya sahibinin yıkılacağı haberler almasına, sıkıntılara boğulmasına, sorunlarını çözemeyerek sinir krizi geçirmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi mutlaka gözyaşı dökecektir diye tabir edilir.

Rüyada Ağlamak

Rüyasında ağladığını gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacak, rüya sahibi umduğunu bulacak ve ümitli olduğu işlerinden hayır görecektir. Ağlamak, mutlu olmak ve çok sevinmek anlamına gelir.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin gelecek günlerinin keyif ve şans getirmesine işaret eder. Sorunların çözülmesine, sıkıntıların ortadan kaybolmasına ve hayatın yoluna girmesine yorulur.

Rüyada Şaşırmak

Rüyada şaşırmak rüya sahibinin büyük çelişkiler yaşamasına, sürekli karar değiştirmesine ve bu nedenle de yanlış kararlar alıp, yanlış hükümler vermesine delalet eder. Bu dönem sıkıntılı bir dönem olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!