RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevişme Görmek

Rüyada sevişme görmek, rüyayı gören kişi, kendi eşi ile seviştiğini görmüşse eğer uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli bir haberin yakında geleceğine, bu sayede iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi başka bir kişi ile seviştiğini görmüşse çok sıkıntılı bir duruma düştüğü için çok zor günler geçireceğine ve bu yüzden çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Sevişme İzlemek

Rüyayı gören kişinin, kendisini sıkıntılı durumlara sokan bir olayla ilgili olarak çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına işaret eder.

Rüyada Sevişmek İstemek

Rüya sahibinin, yaptığı işlerden ötürü başının sıkışacağına, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, atacağı adımlar ile başarılı olacağına ve ancak karşısına çıkan bazı engellerden ötürü yine kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Sevişen Görmek

İş hayatında çok büyük ve sorunlu bir iş için bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bu ortaklık sayesinde çok zor bazı durumların altından kolayca kalkılacağına, bu sayede uğranabilecek zararın ortadan kaldırılacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına ve çok büyük bir saygınlık kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Sevişen İki Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına ve bu yüzden kötü durumlar ile uğraşacağına alamet eder.

Rüyada Sevişememek

Rüya sahibinin, çok temiz, dürüst ve namuslu bir insan olduğuna ve bu sayede işlerinin her zaman düzgün gideceğine işaret eder.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: