RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek pek çok şekilde tabir edilebilir. Kişinin rüyasında helali ile seviştiğini görmesi güzel ve hayırlı işlere işaret eder. Fakat kişinin nikâhı olmayan biriyle seviştiğini görmesi bir iş girişimi için ortaya koyduğu sermayesini kaybederek maddi zarara uğramasına delalet eder. Rüyada seviştiğini gören kişi maddi ve manevi olarak tüm isteklerine kavuşacak demektir. Sevişmek aynı zamanda rızık, nimet, esenlik ve ferah olmak anlamına gelir.

Bir kadının genç bir erkekle seviştiğini görmesi büyük bir zorluğa düşeceğine ve uzun süre sıkıntılarından kurtulamayacağına delalet eder. Bir erkeğin çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla seviştiğini görmesi yapılacak hatalara ve işlenecek günahlara işaret ederken aynı zamanda yaşanacak kötü olaylara da delalet eder.

Rüyada Kadınların Seviştiğini Görmek

Rüyada kadınların birbirileriyle seviştiğini görmek, bir kimsenin gizli bilgilerini öğrenmek anlamına gelir. Bir de rüya sahibinin gereksiz ve sonuç alamayacağı bir işin peşinde beyhude yere koşmasına delalet eder.

Rüyada Bir Kadınla Sevişmek

Bir erkeğin rüyada bir kadınla seviştiğini görmesi zengin ve nüfuslu birinden bir konuda destek alacağına işaret eder. Rüya sahibinin tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmesi resmi kurumlardan alacağı olumlu cevaba, sevmediği biriyle ya da bir rakibiyle seviştiğini görmesi ona karşı ezici bir güç elde etmesine delalet eder.

Rüyada Erkek Kardeşiyle Sevişmek

Rüyada erkek kardeşle seviştiğini görmek kardeşlerin aralarının açılacağına ve aralarında tatsızlıklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Ölüyle Sevişmek

Rüyada ölü bir kadınla ya da ölü bir erkekle seviştiğini gören kişi vefat edecek ve rüyada seviştiğini gördüğü ölünün yattığı mezarlığa defnedilecek demektir.

Rüyada Bir Hayvanla Sevişmek

Rüyada bir hayvanla seviştiğini gören kişinin rüyası, çok istediği bir iş için atacağı ve kendisi için hayırlı olacak bir adıma işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sevişmek İle İlgili Rüyalar;

 1. burak (23 Mayıs 2014 saat: 11:12)

  Ruyamda bayan ogretmenim benim evimin bahçesinde birisinden saklanıyor du ben bunu fark edip yanına indim sonra öğretmenimin üstüne az biraz Kum döküldü bende onunla birlikte temizlemeye başladım önce kafasını sonra kıdiğini sonra göğüslerinin üstünü ve altını sonra birbirimize yaklaştik ve opustuk ondan sonra öğretmenim ses duydu bende gidip baktım sonra öğretmenin yanında sevgilisini gördüm sonra ondan saklandim saklanırken ses çıkardım sevgilisi benim pesimden geldi tam gelirken ben çıkıp sevgilisiyle kavga ettik ve ben dövdüm adam bir anda ortadan yok oldu sonra öğretmenin yanına gittim onu bağlamış olarak gördüm kadını çözdüm ve biz opustuk tekrardan sonra rüya bitti.

 2. hasan (23 Şubat 2014 saat: 09:50)

  Ben gerçektede ailemden uzakta şehir dışında okuyorum ve rüyamda da okuduğum yere gidiyorum orda saçlarima şekil vermek için fön makinasini kullanıyorm kullanırken birden bozuluyor bakıyorm patlama sesi gibi küçük bi ses çıkıyor beyaz duman çıkıyor sonra ütü yapicak oluyorm bu sefer utuden de öyle bi ses çıkıyor ve o sıralarda da sevgilimi görüyorm sanki hüzünlü gibiydi ama gülerek bana bakıyor du

 3. Nur (15 Şubat 2014 saat: 05:01)

  Merhaba..
  Rüyamda üzerimde gelinlik ile cenaze arabasina yatırılıp dugun yerine götürülüyordum. Eve vardığımda odaya girdim. İçeride ailem ve damat vardı. Koltuğa oturdum. Hemen yanımda annem bana sırtı dönük şekilde damat tam karşımda damatliklari üzerinde fakat ayakları ciplakti. babam annemin yanında ve çaprazimda da abim oturuyordu. Ailem mutsuzdu bunu yüzlerinden anlamıştım. Hemen sol yanımda koltuğun üzerinde üç farklı alyans vardı. Elime aldim onları ucude beyaz altındi biri mavi taşlı biri işlemeli biride düz üç farklı alyansti. Hemen damada baktım sen hangisini taktin eşini takiim aynısi olsun dedim ve damat hemen yanıma gelip parmağındaki alyansin eşini seçerek parmağıma taktı ve sonsuza kdr dedi. Rüyam bu kdr. Bi kaç bilgi vermek istiyorum. 1.si bekarim 2.si damat olarak gördüğüm kişi sadece normal arkadaşim. Teşekkür ederim.. Saygilar..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,