RuyaTabirleri.com

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada seviştiğini görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer kendi eşi ile birlikte oluyorsa çok güzel günler geçireceğine ve çok hayırlı haberler alıp iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olacağına ve işinde ve hanesinde bolluk ve bereketin olacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer başka bir kadın ile birlikte oluyorsa iş hayatında hiç istemediği durumlara düşeceğine, ihanet göreceğine ve çok kötü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Sevgiliyle Seviştiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ve ilişkileri hakkında hissettiklerini söylemek, gelecek ve evlilik ile ilgili konuları daha açık ve net bir şekilde konuşmak ve ilişkilerinde yaşanan sıkıntılara bir çözüm ya da bir orta yol bulmak için anlaşmak istediğine işaret eder.

Rüyada Eşi ile Seviştiğini Görmek

Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olunduğuna, yapılan tüm çalışmaların ve gerçekleştirilen tüm projelerin çok hayırlı olduğuna ve helal kazanç sağladığına ve çok daha güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder. Aynı zamanda, sağlık durumunun çok iyi olunduğuna ve herhangi bir rahatsızlık ile karşılaşılmayacağına tabir eder.

Rüyada Arkadaşınla Seviştiğini Görmek

Ticari olarak çok büyük kazanç elde edileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine ve kimselerin altından kalkamayacağı işlerin çok başarılı ve çok kar getirecek şekilde gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada Kocasıyla Seviştiğini Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin evlilik hayatında çok mutlu ve huzurlu olduğuna, ailesi ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmadığına ve çok daha güzel günler görüp geçireceğine delalet eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, çok güzel bir iş hayatı olacağına ve faydalı şeyler yapıp hem ailesine hem insanlara yararlı biri olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Seviştiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tuğçe (23 Aralık 2014 saat: 22:18)

    Esim oto yikamaci bi musterisi geliyor bana aracini verip bi yere yolluyor araba kirmizi ferrari tipi bi araba gidiyorum araba 2 . Viteste cok hizli diyorum kendi kendime 1.vitesle gidiyorum her yere abimi goruyorum once hayirdir filan diyor kimin bu araba müşterinin diyorum neyse gidecegim yerde esimin amcasinin gelinini görüyorum gittigim yer o kizin babasinin dukkani gidiyorum alacagimi alirken esimin lehim makinasida aliyorum bide siyah bi poset icinde ne olduğunu bilmiyorum arabanin arka koltuguna bırakıyorum sonra baska yere gidiyorum hic bilmediğim bir yer orda ünlü iki kisi görüyorum biri nejat işler digerini hatirlamiyorum bi kadin ariyorlardi buluyoruz o kadini ama belden asagisi bi yere sıkısmis cikariyoruz ordan kan revan icinde o sıkısan yeri kadini indiriyoruz merdivenlerden ayaklari sira sira iniyor merdivenlerden değdiği her basamak kan oluyordu sonra onlar baska arabaya biniyor ben dükkana dönüyorum donerken abimi görüyorum tekrar sahibini soruyor arabanin sahibinin kizi geliyor ama veriyorum anahtari iste bu diyorum sonra kiz gittikten sonra o posetle lehim makinasinin arabada kaldigini farkediyorum. Boyle bitiyor ama ne arabayi ne sahibini nede sahibinin kizini hayatimda hic gormedim o yarali kadinida

  2. elmas (05 Aralık 2014 saat: 13:13)

    ben bekarım ve rüyamda evli olduğumu biliyorum ve eşimle sevişiyoruz sonra bi anda kayınbabamımmış bi adam o da bizimle ve çok korkuyorum ilk başta ama sonra rüyada korkmuyorum ve çıplağız ama cinsel yerlerimizi görmüyorum ben bu rüyada gördüklerimi sadece rüyamda gördüm ama esimi seviyomuşum bu ne anlama geliyor sizce

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,