RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevmek ve Sevilmek

Rüyada kendisinin sevildiğini görmek hayra, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada birini severken görmek ondan size gelecek hayra, rüyada birinin sizi sevdiğini görmek de ona yardım edeceğinize, o kişiye büyük bir faydanız dokunacağına işaret eder. Rüyada eski sevgiliyi görmek, uzun zamandır ödeyememiş olduğunuz borç sebebiyle birçok yükün altına gireceğinize ancak yine de ödeyemeyip sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Eğer rüyasında eski sevgilisini gören kişi evli ise, ailedeki tadın kaçacağı, eski huzurun kalmayacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin evliliğine biraz daha dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde durumun boşanmaya kadar gidebileceğine işaret eder.

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek sevgilinizin rüyadaki surat ifadesine göre yorumlanmıştır. Eğer sevgiliniz rüyada güler yüzlü ise ondan güzel, hayırlı, neşe veren bir haber alacağınıza işaret eder. Ancak sevgiliniz rüyada asık suratlı ya da sinirli ise, ondan kötü, tüm huzurunuzu kaçıracak bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Rüyada sevgiliyi dudağından öpmek elinize geçecek haram paraya, yanağından öpmek ise helal yoldan kazanacağınız paraya işaret eder.

Rüyada Sevgilisine Kavuştuğunu Görmek

Rüyada sevgiliye kavuşmak hayra yorumlanır. Rüyasında sevgilisine kavuştuğunu gören kimse, borçlu ise borçlarından kurtulur, davalı ise mahkemeyi kazanır, geçim sıkıntısı yaşıyorsa işleri yoluna girer şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Sevdiği Birini Görmek

Rüyada sevdiği birini gören kişi, o kişiden maddi ya da manevi yönde yardım alacağına işaret eder. Rüyada sevdiğiniz bir kişiden, herhangi bir şey alıyorsanız, sizin ona maddi ya da manevi yönde yardım edeceğinize işarettir.

Rüyada Sevilmemek

Rüyada sevilmediğini görmek, hayatınızın huzurlu ve mutlu olarak devam eden çizgisini korumak için çok çaba göstermeniz gerektiğine işaret eder. Aksi takdirde bu ince çizgiden ayrılabilir ve hayatınızı alt üst edebilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!